фото із соцмереж

Український суперспринт: плавець Говоров побив національний рекорд на Олімпіаді в Ріо

Спортсмен вийшов у півфінал Олімпійських Ігор з першим результатом

Надвечір 11 серпня український плавець Андрій Говоров у кваліфікаційному запливі виборов місце у півфіналі олімпіади в Ріо. З першим часом (21,49 секунди) він вирвався у наступний етап змагань на 50-метрівці вільним стилем. Про це інформує НОК.

Зазначається, що Говоров цього дня побив національний рекорд на дистанції у 50 м вільним стилем (суперспринт).

"Тепер треба налаштуватися на фінал та намагатися показати ще кращий результат, додати у техніці, плисти більш ефективніше. Відчуваю, що мені це по силах", – сказав український спортсмен.

Він також додав: "Я планував показати такий результат, але задоволений я буду тоді, коли в мене буде медаль. Давайте дочекаємося фіналу".

Водночас, за крок до фіналу зупинилася українська плавчиня Дарина Зевіна. У півфіналі вона показала 9-й результат.

Зазначимо, що у скарбничці України вже 3 медалі. Так, два срібла принесли національній збірній гімнаст Олег Верняєв та стрілець Сергій Куліш, а бронзу  здобула фехтувальниця Ольга Харлан.

Провокація РФ у Криму: СБУ встановлює рівні терористичних загроз в Україні
Доба в АТО: окупанти гатили по Широкиному з БМП, по Чермалику – із зеніток

За крок до олімпійського золота: український гімнаст Верняєв у фіналі виборов срібну медаль

Олімпійський дух у київській підземці: на одній зі станцій відкрили патріотичну виставку світлин

На шляху до олімпійського золота: українка Світоліна сенсаційно перемогла першу ракетку світу Серену Вільямс