ukrinform.ua

Українські шаблістки вийшли у фінал Олімпіади, де змагатимуться з росіянками

Українські шаблістки обіграли команду Італії з рахунком 45:42

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук та Олени Кравацька вийшла в фінал Олімпіади, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У півфіналі українські шаблістки обіграли команду Італії з рахунком 45:42. У фіналі в ніч з суботи на неділю Україна битиметься з Росією, яка в іншому півфіналі переграла команду США також з рахунком 45:42.

Раніше жіноча збірна України з фехтування на шаблях вийшла до півфіналу Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. У чвертьфінальному поєдинку наша команда перемогла збірну Республіки Корея - 45:40, повідомляє "Укрінформ".

За Україну у жіночій шаблі виступають олімпійські чемпіонки Пекіна Ольга Харлан з Миколаєва та киянка Олена Вороніна, а також одеситка Олена Кравацька і хмельничанка Аліна Комащук.

В 1/2-й  українські фехтувальниці зустрілися з італійками. Іншу півфінальну пару склали збірні Росії та США.

Як повідомляв 5.ua, 14 травня 2016 року українська шаблістка завоювала "золото" на етапі Кубка світу. Ольга Харлан посіла перше місце на турнірі в Китаї, здолавши у фіналі кореянку.

Гройсман назвав області-лідери, де "ямковий" ремонт на дорогах проведено на 80%
    Гройсман доручив перевірити підготовку Держспецзв'язку і НАЗК до запуску е-декларування

Українська шаблістка Ольга Харлан виборола "золото" на етапі Кубка світу в Бельгії

Українські шаблістки перемогли у фіналі етапу Кубка світу в Греції

Українські шаблістки перемогли росіянок у фіналі етапу Кубку світу

Українські шаблістки здобули золото етапу Кубка світу з фехтування, перемігши в фіналі росіянок