Шаблістки, які здобули золото на Олімпіаді, повернулися в Україну

  Перше вітчизняне золото, здобуте в Пекіні, вже в Україні. Шаблістки, які здобули для країни першу перемогу, прибули до Борисполя.

  Там їх зустрічали високопосадовці, журналісти, родичі та численні  шанувальники. З квітами та шампанським святкували перемогу безпосередньо у аеропорту. Самі спорстменки та тренери дякують українцям за відчутну підтримку. Нагадаємо, українська команда здобула золото 14-го серпня. У напруженій боротьбі Ольга Харлан, Олена Хомрова та Ольга Жовнір здобули золоті медалі Олімпійських Ігор у матчі проти китайської команди.

  Олена Хомрова, олімпійська чемпіонка з фехтування: "Спасибо всей Украине, за то что верили, поддерживали, не могу передать свое счастье, и счастье нашей команды, очень приятно, что вся Украина радовалась с нами. Большое вам спасибо".

  Вадим Гутцайт, тренер: "Я думаю для спортивной нашей элиты они сделали подвиг. Они прошли сборную команду Росии, Америки, выиграли в Китае у Китая. Спасибо всем, кто за нас болел. Болела вся страна. Болели все, кто нас знали или не знали. Были звонки от всех. Мы в зале находились, была такая атмосфера - весь Китай кричит за Китай, и вся Украина кричит Украина".

  Попередній матеріал
  Олімпіада-2008: в України 5 золотих, 3 срібних та 5 бронзових медалей
  Наступний матеріал
  Північна Ірландія потерпає від повеней
  Теги:
  Loading...