Facebook / НОК України

Українські шаблістки вибороли срібло на Олімпіаді в Ріо

Срібними призерками Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро стала українська команда шаблісток

Жіноча команда України з фехтування на шаблях програла збірній Російської Федерації у фіналі олімпійського турніру і завоювала срібну медаль Олімпіади-2016. Про це повідомляє НОК України та олімпійська команда у Facebook.

До складу української команди входять: Ольга Харлан, Олена Кравацька, Аліна Комащук, а також резервіст Олена Вороніна. У фіналі взяли участь всі чотири спортсменки.

Як повідомляє День.kyiv.ua, рахунок фінального поєдинку склав 45:30. Інтриги у зустрічі не було, російські шаблістки виграли перші чотири періоди і більше не підпускали до себе українок на близьку відстань у рахунку.

Як повідомляв 5.ua, напередодні українка Ольга Харлан принесла олімпійській збірній бронзу.

КНДР пригрозила США, що у разі провокації може першою завдати ядерний удар
    Опубліковано список депутатів, що отримали компенсацію від держави

Українські шаблістки вийшли у фінал Олімпіади, де змагатимуться з росіянками

Український суперспринт: плавець Говоров побив національний рекорд на Олімпіаді в Ріо

За крок до олімпійського золота: український гімнаст Верняєв у фіналі виборов срібну медаль

На шляху до олімпійського золота: українка Світоліна сенсаційно перемогла першу ракетку світу Серену Вільямс