Данило Клєщар
Данило Клєщар 5 канал

Намалював мрію: 9-річний чемпіон світу з вейкбордингу розповів, як підкорює дошку

Українські маленькі вейкбордисти показують найкращі результати на чемпіонатах світу, зауважив президент Української федерації вейкбордингу

В ефірі "5 каналу" 9-річний чемпіон світу з вейкбордингу у 2016 році Данило Клєщар розповів, як він тренується на базі вейкбордингу у Києві: "Треба вивчити трюк і стабілізувати, щоб він завжди виходив. Це займає тиждень, а можна і за три-чотири дні вивчити, якщо піде відразу. Я за сім років вивчив дуже багато трюків, я не перерахую".

Юний спортсмен також розповів, що він навіть намалював свою перемогу на чемпіонаті світу з вейкбордингу, тому що це була його мрія.

"Була у мене ціль – виграти на чемпіонаті світу (з вейкбордингу - 5.UA). І я переміг. Я намалював кубок і прапори, тому що зі всього світу приїжджають вейкбордисти, і дуже сильні".

Данило Клєщар
Данило Клєщар5 канал

Водночас президент Української федерації вейкбордингу Юрій Зозуля додав: "У нього (Данила - 5.UA) чотири тренування на день. При цьому в будь-яку погоду. При цьому всі тренування, усі трюки, які він робить, уже найвищої складності... в нас є таке правило, що виходить завжди на 500-й раз. Тобто усі повинні бути заточені на те, що треба 500 разів спробувати, 500 разів впасти і вийде. Це як в житті. Вейкборд - це і є маленьке життя".

З його слів, українські маленькі вейкбордисти показують найкращі результати на чемпіонатах світу.

"Як показала практика, наші українські діти дуже сильно прогресують. Їм достатньо дати хороші методики, хороших інструкторів, їм необхідно надати технологічно правильно підготовлений майданчик ... у нас просто залізні діти, і ці залізні діти показують найкращі результати на чемпіонатах світу", - резюмував Зозуля.

Попередній матеріал
Хто відповість за псування заводами групи "Приват" 400 тисяч тонн державної нафти – ексклюзивне інтерв'ю з Андрієм Коболєвим
Наступний матеріал
Смертельна ДТП на Рівненщині: прощання із загиблим журналістом Карагяуром
Loading...

Світоліна стане третьою ракеткою світу

Українець Олександр Хижняк став кращим боксером чемпіонату світу

Літня Універсіада-2017: Українські спортсмени вибороли 12 медалей

Українець Жан Беленюк став найкращим борцем світу 2016 року

"Наші – найкращі": Український гімнаст Верняєв виборов 5 медалей Універсіади-2017

Боротьба із "договорняками": міністр молоді та спорту України вимагатиме покарання хокеїстів збірної за договірний матч ЧС-2017