У Києві відбувся чемпіонат України з вейкбордингу

Цьогоріч більше половини учасників – це діти

У столиці відбувся чемпіонат України з вейкбордингу. На щорічних змаганнях спортсмени отримають статус, щоб узяти участь у чемпіонаті світу.

У перший день трюки на воді показали 37 спортсменів. У другому турі чемпіонату взяли участь удвічі більше любителів екстремального спорту. Окрім учасників з усієї України, на змагання приїхали спортсмени з Білорусі, Німеччини та Франції. Організатори кажуть, що цьогоріч більше половини учасників – це діти. Серед них – 8-річний Данило Кліщар, багаторазовий чемпіон України. Він єдиний у світі у своїй віковій категорії робить у повітрі поворот на 720 градусів. А 6-річна Наталія Мірошниченко внесена в книгу рекордів України як найменша учасниця змагань з вейкбордингу. Щоб досягти таких результатів, діти тренуються щодня.

Наталія Мірошниченко, мама наймолодшої учасниці, розповідає: "Ми почали в три роки свою кар'єру в вейкборді, і зараз вона показує, як на мене, досить прийстойний рівень катання. Тренується щодня , два тренування на день, тобто це десь по 2-3 години в день".

Своєю чергою Юрій Зозуля, президент Національної федерації вейкбордингу України, зауважив: "Ви помітили, яка величезна кількість дітей зараз бере участь у вейкбордингу, тобто вейкборд молодіє, катастрофічно швидко молодіє. І саме діти потім їдуть на чемпіонат світу і забирають все перші місця, золоті медалі в своїх категоріях". 

Вейкбординг – це вид спорту, який поєднує в собі серфінг, сноубординг, скейтбординг і водні лижі. 

Як повідомляв 5.ua, у Києві популяризують новий вид спорту вейкбординг

Попередній матеріал
Через вбивство дитини ромів завтра виселять із села Лощинівка на Одещині
Наступний матеріал
У Сінгапурі щонайменше 41 людина підхопила вірус Зіка

Оригінальний протест проти бездоріжжя в Росії – "суворий челябінський вейкбординг"

У Києві популяризують новий вид спорту - вейкбординг

Зірки шоу-бізу вправлялися у вейкбордингу (репортаж)