Зірки шоу-бізу вправлялися у вейкбордингу (репортаж)

  Зірки на воді. Новий вид спорту - вейкбординг - стає дедалі популярним серед українських політиків та представників шоу-бізнесу. В парку Дружби народів на Десенці для них влаштували черговий майстер-клас. На нього завітали відомі українські гурти та столичні депутати.

  Навчальний інструктаж. 7-річний Валентин показує, як правильно стояти на спеціальній дошці - вейкборді - та робити нехитрі трюки. Сам хлопчик тренується лише перший тиждень.

  10-річна Софія. Вона займається тут другий рік поспіль і вже стала призеркою Всеукраїнських змагань. Пояснити значення слова "вейкбординг" дівчинка не може, однак знає напевно- це просто фантастика. 

  Емоції через край - і у Олега Скрипки. Перша спроба і перше падіння. Співак запевняє - про вейкбординг уперше почув лише вчора.  

  Знайчно майстершніше підкорює простори Дніпра Олександр Педан. Для нього - вейкбординг - найкращий спосіб відпочити на воді з користю для здоров`я.

  Головне у цій справі - не боятися швидкості та власних помилок - вважає співак Віктор Павлик. І тоді ви відчуєте насолоду від спілкування з водою.  

  Вейкбординг з`явився на Україні лише 5 років тому, але вже встиг завоювати масу прихильників. Щодня на столичній канатній доріжці тренується півтори тисячі киян. Задовлення - не з дешевих: одна хвилина на воді коштує від 30 копійок до трьох гривень. Однак найкращі спортсмени тренуються задарма.  

  Зайнятися спортом на воді ніколи не пізно і не рано, запевняють фахівці.  Адже ставати на вейкборд можна вже в чотири роки. Прохолодна вода, шалена швидкість - це найкращий екстрим та ще й з користю для здоров`я. 

  Світлана Рябошапка, Влад Калінін, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.19Мб)

  Попередній матеріал
  До Євро-2012 у столиці можуть створити канатну дорогу
  Наступний матеріал
  Євро-2012: звільнено керівника НСК "Олімпійський"
  Теги:
  Loading...