Оригінальний протест проти бездоріжжя в Росії – "суворий челябінський вейкбординг"

chelyabinsk.ru

"Катання за катером у минулому" – челябінський райдер відкрив сезон заїздом по місцевих калюжах та багнюці

Челябінські калюжі настільки великі і глибокі, що по них можна кататися на вейкборді, передає місцевий сайт Chelyabinsk.ru. Це довела група активістів, яка зняла відповідний ролик у дворах новобудов в Ленінському районі міста.

"Челябінськ – місто можливостей! Так круто, коли є можливість розвиватися і рухатися вперед! Каталка за катером або лебідкою вже в минулому. Справжній екстрим – калюжі і бруд! Добре, що з цим в нашому місті проблем немає", – під таким іронічним девізом челябінський райдер Артем Неситий проїхався міськими калюжами.

Як запевняють місцеві жителі, протягом трьох років вони змушені пробиратися додому через багнюку. У кадр навіть потрапив старенький ВАЗ, який намертво застряг у трясовині.

"Ми, звичайно, переживали, що він впаде в цю багнюку, але все вийшло якнайкраще, – розповіла автор проекту Олена Меньшикова. – Зйомки проходили 7-8 квітня. Після всього Артем зізнався, що відкрив сезон раніше за всіх, адже південноуральські райдери тільки зараз вибралися на водойми".

Довівши ситуацію до абсурду, автори вирішили звернути увагу місцевої влади на жахливий стан свого міста. У їхніх планах – зняти ролик про скейтерів, які катаються по ямах. Тут хочуть показати не тільки стан міського середовища, а й нагадати міській владі про ліквідацію єдиного безкоштовного скейт-парку, замість якого залишились тільки платні майданчики.

Нагадаємо, рік тому у Челябінську бюст Леніна розфарбували у синьо-жовті кольори. Через кілька місяців невідомі активісти повторили свою акцію ще раз.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ