fbu.ua

Мурзін – про кадрові питання чоловічої збірної з баскетболу: "Я здивований реакцією деяких ЗМІ на свої рішення"

  Баскетбол в Україні потроху відроджується і прогресує, стверджує головний тренер чоловічої збірної з баскетболу

  Наближається час початку навчально-тренувальних зборів чоловічої національної збірної України. У Пущі Водиці команда готуватиметься до кваліфікаційного турніру Чемпіонату Європи. Перед початком роботи головний тренер команди Євген Мурзін розповів про кадрове питання, яке завжди є актуальним напередодні важливих випробувань з високими завданнями. Про таке повідомляє Федерація баскетболу України.

  День приїзду на тренувальні збори – 13 липня, розповів Мурзін. 14 липня о 8:30 ранку запланована диспансеризація. Вона має відбуватися натщесерце, хлопці не повинні до цього снідати.

  "На ці тренувальні збори не приїдуть американці. Рендл травмований, питання щодо Леня поки що відкрите, Боломбой на сьогодні реалізовує свій шанс потрапити до НБА, він у нього високий, напередодні у грі дабл-дабл зробив і непогано себе показав. Якщо він таки проб’ється до НБА, ймовірність його присутності у збірній буде дорівнювати нулю. Втім, надія залишається. Михайлюк задіяний у збірній U-20... Решта гравців прибуде на збори і пройде медобстеження. Є певні проблеми щодо стану здоров'я і незалікованих травм", – розповів тренер.

  Зараз конкуренція у команді висока, і навіть, якщо хтось вилетить, його може замінити інший. Мурзін прокоментував і кадрові питання у збірній: "Для цього і існує розширений список. Навіть ті, хто не викликані на ці збори, вони все одно перебувають у мене на олівці, я за ними слідкую, у разі непередбачуваних обставин є на кого покластися".

  За інформацією Федерації, є два списка збірної – розширений і затверджений. Другий – менший за перший.

  "Чіткий список присутніх на зборах буде зформовано за результатами медобстеження, не виключаю, що у ньому з'являться нові прізвища. Пройде перший мікроцикл після диспансеризації і ми будемо розуміти, хто у якому стані перебуває... Вирішив – на сьогодні Загребу викликати не варто. Ідентична ситуація у Тимофеєнка. На його позиції грають Зайцев, Бобров, Корнієнко, Печеров. Тому було прийнято рішення не викликати на ці збори ані Тимофеєнка, ані Загребу. Я, відверто кажучи, здивований реакцією на це рішення у соцмережах і у деяких ЗМІ. Тренер – самостійна фігура, відповідальний за результат він. Це моє рішення", – заявив Мурзін.

  Тренер також додав, що загалом баскетбол в Україні потроху відроджується, прогресує, робить кроки вперед. 

  Як повідомляв 5.ua, з'явився розклад того, де, коли і з ким гратимуть усі молодіжні збірні України з баскетболу.

  Попередній матеріал
  Журналісти "5 каналу" стали свідками обстрілу Авдіївки з різних видів озброєння
  Наступний матеріал
  Паралізований боєць АТО після реабілітації встав з візка
  Теги:
  Loading...

  Жіноча "молодіжка" з баскетболу вирвала в Угорщини перемогу на чемпіонаті Європи

  Тренер молодіжної збірної України з баскетболу оцінив шанси команди на перемогу в ЧЄ

  Молодіжна жіноча збірна з баскетболу визначилася зі складом на Чемпіонат Європи

  Тренер розповів про підготовку молодіжної збірної України з баскетболу до чемпіонату Європи

  Екс-захисник київського баскетбольного клубу підписав контракт з NBA

  Українка Мазніченко стала найкращою баскетболісткою в єврокваліфікації