fbu.ua

Жіноча "молодіжка" з баскетболу вирвала в Угорщини перемогу на чемпіонаті Європи

Українська збірна випередила суперниць на одне очко

Жіноча молодіжна збірна України з баскетболу вирвала перемогу в команди Угорщини в матчі першого етапу чемпіонату Європи в дивізіоні B – 48:47. Про це йдеться у повідомленні на сайті Федерації баскетболу України.

Поєдинок почався за схожим сценарієм з попереднім матчем. Суперниці заволоділи ініціативою, забезпечивши 9 очок переваги. Однак у другій чверті нашим дівчатам вдалося вирівняти гру. А після перерви українки проявили характер, наздогнавши угорок.

У вирішальній чверті збірна Угорщини спробувала вирвати перемогу. За хвилину до кінця гри наші відставали з мінімальним відривом. Переможними стали влучні штрафні Ольги Яцковець. Вона ж з дабл-дабл стала найкращою в складі збірної України – 18 очок, 12 підбирань.

Нагадаємо, у стартовому поєдинку наша команда програла Чехії – 34:78. Напередодні Угорщина перемогла Чехію – 72:57.

Однак попри вольову перемогу збірна України припиняє боротьбу за медалі. У групі "А" три команди набрали однакову кількість очок. Однак, відповідно до турнірної "закрутки", боротьбу за нагороди продовжать Чехія та Угорщина. Українки зосередяться на боротьбі за 9-те місце. Для цього вони проведуть ще чотири матчі на турнірі.

У наступному матчі збірна України зіграє завтра, 13 липня, проти третьої команди з групи C, де виступають команди Литви, Ізраїлю та Великої Британії.

Як повідомляв 5.ua, стало відомо де, коли і з ким гратимуть усі молодіжні збірні України з баскетболу

Аваков: Протягом 9 місяців МРЕВ замінять сервісні центри
    Неперевершений стартап на основі штучного інтелекту: українець створив бота-секретарку

Жіноча молодіжна збірна з баскетболу стартує на чемпіонаті Європи

Тренер молодіжної збірної України з баскетболу оцінив шанси команди на перемогу в ЧЄ

Молодіжна жіноча збірна з баскетболу визначилася зі складом на Чемпіонат Європи

Тренер розповів про підготовку молодіжної збірної України з баскетболу до чемпіонату Європи