Неперевершений стартап на основі штучного інтелекту: українець створив бота-секретарку

  Наразі бот підтримує сервіси Gmail, Slack, Outlook, Facebook та Yahoo!

  Стартап BBot.ai розробив корисного бота на основі штучного інтелекту, що живе в email-сервісі  клієнтів та допомагає впоратися з щоденною рутиною. Про це йдеться в повідомленні компанії, передає "ЛІГА.БізнесІнформ"

  "Продавці, топ-менеджери та SEO отримують купу листів щодня та витрачають дуже багато часу на обробку цих повідомлень. За допомогою штучного інтелекту та машинного навчання ми можемо оптимізувати час та мінімізувати кількість згаяних комп'ютерних комунікацій через пропущені листи", – йдеться в повідомленні.

  Автори проекту повідомили, що інновація являє собою функціонал персонального бізнес-асистента. Бізнес-бот підтримує сервіси Gmail, Slack, Outlook, Facebook та Yahoo!

  "Ми витратили майже два роки на цей продукт та проаналізували 4,5 млн листів, аби покращити технологію та користувацький досвід", – заявив засновник проекту українець Ярослав Погребняк.

  Як стало відомо, бот виконує такі функції: нагадує про забуті листування через два дні, вивчає незнайомих відправників листів (бот підкаже, де працює відправник, відшукає його профілі у соціальних мережах тощо), допомагає встановити зв'язок з отримувачем, якщо той не відповідає.

  Зазначається, що бот буде безкоштовним впродовж 60 днів, після чого вам запропонують придбати його за підпискою від $10 на місяць залежно від обсягу аналізованих листів.

  BBot.ai (колишня Semantic Sales) заснований 2014 року в Каліфорнії Ярославом Погребняком, розробником з 15-річним досвідом.

  Як повідомляв 5.ua, у США вчені знайшли новий спосіб зламу смартфонів через YouTube. 

  Попередній матеріал
  Жіноча "молодіжка" з баскетболу вирвала в Угорщини перемогу на чемпіонаті Європи
  Наступний матеріал
  Голова МВС анонсував появу мобільних сервісних центрів

  Дрон поліції знайшов 5 га конопель у зоні АТО

  Учні Малої Академії Наук презентували власні старт-апи

  З "Байконуру" успішно стартував космічний корабель нової модифікації "Союз МС"

  У США вчені знайшли новий спосіб зламу смартфонів через YouTube