Голова МВС анонсував появу мобільних сервісних центрів

  На базі сервісного центру можна буде скласти іспит на водійське посвідчення та отримати довідку про несудимість, зазначив Арсен Аваков

  З осені очікується поява мобільних сервісних центрів МВС, які будуть за графіком виїжджати у віддалені місця, де відсутні стаціонарні сервісні центри. Про це розповів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час відкриття сервісного центру МВС нового зразка у Києві у вівторок, 12 липня. 

  "Відповідно до раніше оприлюдненої концепції, у нас ще будуть пересувні сервісні центри у вигляді таких автобусів, які будуть приїжджати у важкодоступні місця – в гори, у віддалені поселення, де зможуть надавати послуги", – розповів він.

  Відзначається, що сервісні центри МВС нового зразка протягом 9 місяців повинні з'являться у всіх обласних центрах України.

  Серед основних функцій і послуг сервісних центрів – видача водійських посвідчень, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача і зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. Крім цього, на базі сервісного центру можна буде скласти іспит на водійське посвідчення та отримати довідку про несудимість.

  За словами міністра, розцінки на послуги не змінилися.

  Попередній матеріал
  Неперевершений стартап на основі штучного інтелекту: українець створив бота-секретарку
  Наступний матеріал
  Україна відновила поставки газу з Угорщини

  Аваков: Протягом 9 місяців МРЕВ замінять сервісні центри

  Перший сервісний центр МВС відкриється в Києві в липні – Аваков

  У МВС хочуть створити аналог відомого американського Сarfax

  Сьогодні не вистачає грошей на реформування МВС - Найєм

  Речник МВС повідомив відсоток довіри киян до поліцейських

  5 канал - трансляція наживо