peoplesproject.com

Паралізований боєць АТО після реабілітації встав з візка

24-річний військовий робить свої перші кроки

Важко поранений в АТО боєць 25-ї бригади після двох етапів лікування біотехнологіями пробує самостійно вставати з інвалідного візка і робити перші кроки. Для військового це величезне досягнення, адже до початку реабілітації у нього була відсутня чутливість ніг після важкого вогнепального поранення хребта.

Зараз 24-річний Віктор проходить лікування забою спинного мозку, що є важким та складним процесом. Про це повідомляють волонтери People’s Project, які взяли на себе фінансування відновлення та реабілітації бійця.

/
/
/

Лікарі вже провели два етапи лікування та найближчим часом бійця очікує курс реабілітації. Після цього Віктор знову повернеться до медичного центру для проходження завершального етапу із застосуванням клітинних технологій. Волонтери продовжують збір благодійних внесків для відновлення і лікування поранених в АТО солдатів.

Нещодавно "5 канал" повідомляв, що добровольцю батальйону "Донбас" Олегу українські лікарі відростили 14 см розтрощеної важким пораненням стегнової кістки. Фінансування низки операцій забезпечили волонтери People’s Project за допомоги пожертв українців.

Попередній матеріал
Мурзін – про кадрові питання чоловічої збірної з баскетболу: "Я здивований реакцією деяких ЗМІ на свої рішення"
Наступний матеріал
"Народний фронт" вимагає у четвер проголосувати за закон про спецконфіскацію

Чотири ветерани АТО повернулися з реабілітації в Австрії

Реабілітація: дві групи українських бійців відправили до Грузії та Болгарії

Американські медики навчать українських колег реабілітувати тяжкопоранених бійців

Лікарі НАТО проведуть безкоштовну реабілітацію важкопоранених бійців АТО