Реабілітація: дві групи українських бійців відправили до Грузії та Болгарії

  Серед військових – ті, що отримали поранення на фронті, а також полонені бійці

  15 бійців Національної гвардії вирушили на лікування до Грузії. Це ті, хто був поранений на лінії фронту, і ті, хто тривалий час перебував у полоні бойовиків. Зазначається, що реабілітація бійців триватиме два тижні.

  Як стало відомо, вояки отримають психологічну та фізіологічну допомогу на базі реабілітаційного центру Міністерства оборони Грузії. Для кожного з нацгвардійців розробили індивідуальний медичний курс відповідно до історії хвороби.

  Повідомляється, що разом з армійцями до Тбілісі полетіли їхні дружини. Це вже третя група українських військових, які пройдуть реабілітацію у Грузії.

  Крім того, 10 українських військовослужбовців прибули в Болгарію на реабілітацію. Про це повідомили у Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України.

  "До Болгарії на реабілітацію прибула група поранених українських військовослужбовців. Усі витрати взяв на себе Почесний консул України в м. Пловдів Дімітр Георгієв", – йдеться в тексті. У Софії групу бійців зустріли представники української діаспори, дипломати на чолі з послом та пересічні болгари. Зазначається, що лікування українці пройдуть в одному із закладів міністерства оборони Болгарії.

  Як повідомляв 5.ua, у Вінниці бійців, які повернулися із зони бойових дій, лікують арт-терапією. Понад два десятки бійців вже долучилися до програми і зараз пишуть картини.

  Попередній матеріал
  У Японії видали наказ перехопити балістичну ракету КНДР за потреби
  Наступний матеріал
  Геращенко: Працюємо на всіх дипломатичних фронтах задля надання Україні безвізу

  Волонтер опублікував фото БТР, у якому підірвалися на фугасі українські розвідники

  Американські медики навчать українських колег реабілітувати тяжкопоранених бійців

  Лікарі НАТО проведуть безкоштовну реабілітацію важкопоранених бійців АТО

  Бійці АТО, що малюють: у Вінниці вдалися до арт-терапії