5.ua

Геращенко: Працюємо на всіх дипломатичних фронтах задля надання Україні безвізу

  Беззаперечним пріоритетом для України є також збереження санкцій проти РФ

  У вівторок, 21 червня, члени української делегації в ПАРЄ обговорять питання проходження доповіді по безвізовому режиму з Україною в Європарламенті. Про це написала перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

  "Парламентарії проведуть зустрічі із представниками профільних комітетів Європарламенту та політичних груп, де буде обговорено процес надання Україні безвізового режиму", – написала Геращенко.

  Перший віце-спікер також зазначила, що пріоритетом для України є отримання безвізового режиму і збереження санкцій проти Росії. 

  "А я у вівторок доєднаюся до делегації, що супроводжуватиме Президента України до Парижа, де відбудуться зустрічі з президентом Олландом, головою Національної Асамблеї і Сенату. Працюємо на всіх міжнародних дипломатичних фронтах задля надання безвізового режиму Україні і збереження санкцій проти РФ", – зауважила Геращенко.

  Як повідомляла Ірина Геращенко раніше, Росія задіяла значні ресурси і працює з політичними групами, через що відчувається зміна позицій членів асамблеї. Змінюється ситуація навіть у тих групах, які традиційно підтримували Україну: а саме у групі лібералів і консерваторів, наголосила Геращенко.

  Нагадаємо, з 20 по 24 червня у Страсбурзі триває засідання ПАРЄ. 20 червня там вперше виступила член української делегації Надія Савченко.

  Попередній матеріал
  Реабілітація: дві групи українських бійців відправили до Грузії та Болгарії
  Наступний матеріал
  Глава Єврокомісії: Ми будемо продовжувати санкції проти РФ

  У ПАРЄ звучать заклики повернути делегацію Росії вже цього року – Геращенко

  "Запитаю особисто" – Геращенко прокоментувала заяву генсека ООН щодо ролі Росії

  ЄС має надати нам безвізовий режим вже зараз – Геращенко

  Відео виступу Савченко на засіданні ПАРЄ: Я готова до переговорів з Росією і сепаратистами