Футболісти 'Шахтаря'
Футболісти 'Шахтаря' ФК \"Шахтар\"

Ліга Чемпіонів: "Шахтар" на останніх секундах матчу здобув перемогу в італійської "Аталанти"

У другому турі групового етапу Ліги Чемпіонів футболісти донецького "Шахтаря" здобули першу перемогу. Про таке повідомляє "Укрінформ".

Із рахунком (2:1) "гірники" обіграли в Італії "Аталанту". Попри кінцевий результат першими зуміли забити саме господарі поля, на 28-й хвилині відзначився Дуван Сапата, однак вже на 41-й хвилині рахунок зрівняв Жуніор Мораес, а на 4-й компенсованій хвилині забив Манор Соломон.

Героєм матчу також став голкіпер "Шахтаря" Андрій П'ятов, який на 15-й хвилині відбив пенальті.

Слід зазначити, що в іншому матчі групи С "Манчестер Сіті" на домашній арені "Етіхад" із рахунком 2:0 обіграв чемпіона Хорватії загребське "Динамо", з яким "Шахтар" зустрінеться 22 жовтня на ОСК "Металіст" у Харкові.

Як повідомляв 5.UA, юнацька збірна України виграла у турнірі з футболу в Чехії. За всю історію проведення турніру від 1994 року українці уп'яте перемагають на цих змаганнях.

Квіти, прапорці і сльози щастя: на Львівщіну з передової повернулася 24-та бригада ЗСУ
"Донбас може стати аналогом Придністров’я": Порошенко застеріг нову владу України не вестися на пастки Путіна