Український квартет Asturia
Український квартет Asturia UEFA

Український скрипковий квартет уперше виконав гімн Ліги чемпіонів – відео з Мадриду

Дівчата Asturia виступили за кілька хвилин до початку фіналу Ліги чемпіонів 2019 року в Мадриді в суботу, 1 червня.

Українки вперше виконали гімн Ліги Чемпіонів – у Мадриді перед фінальним матчем між англійськими футбольними командами "Тотенгемом" та "Ліверпулем". Український дівочий квартет Asturia представили глядачам своє бачення легендарного гімну.

Щодо самого матчу. Цьогоріч переможцем Ліги чемпіонів став англійський Ліверпуль. Він обіграв Тоттенхем із рахунком 2:0. Тисячі фанатів стежили за матчем із Великої Британії.

Перший гол Ліверпуль забив вже на другій хвилині, реалізувавши пенальті. Його успішно пробив Мохамед Салах.

На останніх хвилинах матчу, Дівок Оріджі влучно пробив в дальній кут та закріпив результат зустрічі. Це вже в шосте Ліверпуль здобуває Кубок Чемпіонів УЄФА.

"Виступити за кілька хвилин до початку матчу, який дивляться мільйони людей у всьому світі, це неймовірна можливість для нас. Це момент, який ми будемо пам'ятати все життя. З нетерпінням чекаємо можливості подарувати незабутній виступ", – ділилася враженнями учасниця квартету Мирослава Цибко.

Назва Asturia походить від однойменної назви твору відомого іспанського композитора Ісаака Альбеніса. Його композиція Asturia стала першою сучасною обробкою у творчості групи та відтоді є її візитною карткою.

The Asturia Girls випустили свій перший альбом в 2017 році, який складається з оригінальних аранжувань із класичних творів, а також пісень Lady Gaga, Madonna і Depeche Mode.

На фестивалі в Дніпропетровській області через буревій обвалився дах сцени: є жертви (оновлено)
Kyiv color run 2019: включення з яскравого марафону в Києві

"ЗА ЧАЙ.СОМ": гітарист та продюсер групи "Карна" Влад Ярун в ефірі "5 каналу"

"Євробачення 2019": хто візьме участь у першому півфіналі