Андрій Проценко
Андрій Проценко ldufk.edu.ua

Легкоатлети збирають нагороди: українці вибороли ще дві медалі у фіналі Діамантової ліги

У секторі для стрибків у висоту Андрій Проценко завоював срібну медаль

У швейцарському Цюриху в другий день фіналу Діамантової ліги українська легкоатлетична збірна завоювала ще дві медалі. Про це інформує "Лівий берег".

На дистанції 400 метрів з бар'єрами третьої до фінішу прибігла Ганна Рижикова, яка лише на 0,06 секунди випередила землячку Вікторію Ткачук.

1. Фемке Бол (Нідерланди) – 52,80 с
    2. Шамье Літтл (США) – 53,35 с
    3. Ганна Рижикова (Україна) – 53,70 с
    4. Вікторія Ткачук (Україна) – 53,76 с.

У секторі для стрибків у висоту Андрій Проценко з результатом 2,30 м завоював срібну медаль. За додатковими показниками українець випередив росіянина Іллю Іванюка.

1. Джанмарко Танбері (Італія) – 2,34 м
    2. Андрій Проценко (Україна) – 2,30 м
    3. Ілля Іванюк (атлет із нейтральним статусом) – 2,30 м.

Нагадаємо, що 8 вересня в перший день змагань друге місце в сектори стрибків у висоту у жінок зайняла Ярослава Магучіх, а третій у стрибках у довжину стала Марина Бех-Романчук.

Як повідомляв 5.UA, 9 вересня 2021 року легкоатлетки Магучіх і Геращенко знову сфотографувалися з капітаном ЗС РФ Ласіцкене

Нагадаємо, легкоатлетки сфотографувалися після етапу змагань Діамантової ліги у Цюриху. При цьому українка Магучіх – молодший сержант ЗСУ. А росіянка Ласіцкене – капітан ЗС РФ. На світлині є й інша українка – Ірина Геращенко.

Раніше, під час Олімпійських Ігор-2020 у Токіо, було зроблене скандальне перше фото української та російської легкоатлеток. Вони стояли із прапорами країн та обіймаються після церемонії нагородження.

"Будьте уважніше": Магучіх прокоментувала своє друге фото з росіянкою Ласіцкене
    У смерті 7-річного хлопчика з Черкас винні не собаки, а люди – Сущенко

Паралімпіада-2020 в Токіо: українка Помазан здобула золото у штовханні ядра

Паралімпіада в Токіо: українець Загребельний встановив рекорд Європи і здобув золото

Українка Москаленко виграла золото Паралімпіади-2020 у штовханні ядра, встановивши світовий рекорд

Спорт для дітей та дорослих: у Києві на Лісовому масиві хочуть звести сучасний роликодром

Злива нагород на Паралімпіаді продовжується: українці вибороли срібло і бронзу у стрільбі та бронзу в настільному тенісі

Ще й зі світовим рекордом: українці вибороли одразу і золото, і срібло у штовханні ядра на Паралімпіаді-2020