Дар'я Білодід
соцмережі

Дзюдоїстка Білодід стала Заслуженим майстром спорту України

Відповідний наказ був підписаний міністром молоді та спорту

Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід, яка виборола титули чемпіонки світу у всіх вікових категоріях, отримала звання "Заслужений майстер спорту України".

Відповідний наказ підписав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов 22 жовтня. Документ опублікували у спільноті "Український спорт Великий теніс, Футбол, Бокс, Біатлон" у Facebook.

"Давайте привітаємо нашу чемпіонку і гордість Дар'ю Білодід із присвоєнням звання "Заслужений майстер спорту України". Наказом Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова від 22 жовтня 2018 року Дар'ї Білодід присвоєно найвище спортивне звання "Заслужений майстер спорту України". Вітаємо", – написав Тимур Мамедов.

Нагадаємо, на початку минулого місяця, 18-річна Дар'я Білодід очолила світовий рейтинг найкращих дзюдоїсток.

У вересні українська спортсменка виборола першість на Чемпіонаті світу з дзюдо, який відбувався в азербайджанському Баку.

Погроми та агресія: ЄСПЛ присудив компенсацію потерпілим ромам
"Поттерознавство": в індійському університеті викладатимуть навчальний курс за романами Джоан Роулінг

Дзюдоїст Вередиба здобув для України першу медаль Юнацької Олімпіади-2018

Українка виборола звання дворазової чемпіонки світу з шашок

Тріумф українців у Данії: команда кіберспортсменів перемогла у міжнародному престижному турнірі

"Гідні суперники, велика конкуренція": українські нескорені поділилися враженнями від змагань

Тріумфальна перемога Світоліної: українка стрімко поліпшила свій статус серед найкращих тенісисток планети

Уперше в історії українського тенісу: Світоліна стала чемпіонкою Підсумкового турніру WTA