Скріншот відео

"Гідні суперники, велика конкуренція": українські нескорені поділилися враженнями від змагань

Щороку українська команда повністю оновлює склад для того, щоб якнайбільше українських ветеранів позмагалися на "Іграх Нескорених"

Команда "Ігор Нескорених" повернулася додому з Сіднея. Попри те, що команда була однією з найменших, вона зуміла увійти до п'ятірки найсильніших. Добиралися до України майже добу, в Борисполі збірну зустрічали оркестром, аплодисментами та подарунками. Українська команда вже другий рік поспіль показує високі результати на цих змаганнях. Тож питання проведення ігор в Україні постає все частіше.

Втомлені, проте радісні та усміхнені, спортсмени-ветерани діляться враженнями про змагання. Похвалитися мають чим. На "Іграх Нескорених" українці здобули 22 медалі. Попри чи не найменшу за чисельністю команду, вони увійшли до п’ятірки найкращих.

Переможниця "Ігор Нескорених" у стрільбі з лука Майя Москвич на запитання, як їй вдалося досягти такого результату, зізнається, що сама шокована.

"Але це доводить, якщо починати займатися чимось з "нуля", тренуватися і докладати зусиль, то все реально", – запевняє спортсменка.

Цьогоріч в українській команді 15 учасників. Розповідають, що конкуренція на змаганнях у кожному з видів спорту була дуже високою. У плаванні українці змагалися навіть один з одним.

"Я виступав у плаванні, здобув медаль у 50 метрів брасом. Виступав у інших двох категорія. Але в нас так сталося, що наших троє спортсменів української збірної,вони всі в одній категорії змагалися, ми всі потрапили у фінали і змагалися в основному з австралійцями", – пригадує срібний призер змагань Віктор Шинкарук.

Щороку українська команда повністю оновлює склад. Це для того, щоби якнайбільше українських ветеранів позмагалися на "Іграх Нескорених", розповідають організатори. Юрій Дмитренко із Сіднея привіз два "срібла" – зі штовхання ядра та метання диску. Поступився досвідченішим спортсменам. Попри те, що йому завтра вже на роботу, зізнається, що відпочити встиг.

"Був у відрядженнях, трохи відпустку брав, для мене змагання – це відпочинок. Головним моїм конкурентом був американець, він переможець торішніх і позаторішніх змагань. Суперники дуже гідні і дуже сильні. Конкуренція була велика", – наголошує спортсмен.

Торік Україна дебютувала на" Іграх Нескорених" у канадському Торонто. Тоді за кількістю золотих медалей українців випередили лише канадці.

Сергій Барбу, Сергій Новіков, Олексій Тищенко, "5 канал"

Попередній матеріал
В "Укроборонпромі" розповіли, яка частина з держбюджету йде на виготовлення зброї в Україні
Наступний матеріал
Як перемогти Росію на інформаційному фронті гібридної війні – "БлогПост"

Повернення додому: як зустрічали українських нескорених в аеропорту

В Австралії зустріли українську збірну "Ігор нескорених"

Національну збірну "Ігор нескорених" провели до Сіднея – включення з аеропорту

"Ви всі вже є чемпіонами": Степан Полторак зустрівся зі збірною "Ігор Нескорених" – включення

Золоті та срібні: українські нескорені вибороли ще 5 медалей

"Ранок почався зі "срібла": українець Дмитренко виборов медаль у Сіднеї