Порошенко і нескорені
Порошенко і нескорені фото АПУ

Одні з наступних "Ігор нескорених" мають бути в Україні – Президент

Українці вибороли право проводити "Ігри нескорених", переконаний Глава держави

Президент Петро Порошенко переконаний: українці вибороли право проводити "Ігри нескорених" у своїй країні. Про це він заявив під час відео-конференції з учасниками національної збірної у суботу, 27 жовтня.

"Як на мене, Україна та українці зараз – одна з найбільш нескорених націй світу. І ми вибороли це право проводити "Ігри нескорених", тим більше, що ми маємо таких бійців і таких справжніх чемпіонів", – зауважив Порошенко.

Глава держави також пригадав, що торік на "Іграх нескорених" у Канаді українська збірна здобула 14 медалей.

"Цього року ви нас порадували 20 медалями", – заявив Президент, додавши, що насправді українська команда здобула 22 медалі, а дві нагороди лучників пішли у загальний залік.

Тим часом українські нескорені розповіли, що зустрілися з Герцогом Сассекським принцом Гаррі. Під час розмови з ним просили про можливість проведення ігор в Україні. Принц Гаррі відзначив, що з цим проханням до нього звертався Президент України і його буде розглянуто.

"Дуже дякую. Сподіваюся, як ми і домовлялися, ви йому передали від мене вітання. І нагадайте, що він мені обіцяв, що одні з наступних "Ігор нескорених" будуть в Україні. Ми не відступимо від цієї домовленості", – запевнив Порошенко.

Довідково: "Ігри Нескорених" – міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, що виникли під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть представники країн-членів НАТО, а також стратегічні партнери Альянсу. "Ігри нескорених", засновані британським принцом Гаррі, уперше відбулися в 2014 році в Лондоні.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Invictus Games: Порошенко особисто вручив "нескореним" високі державні нагороди – фото

/
/
/
/
/
нагородження 'нескорених'
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Фантастика": Еліна Світоліна вперше в кар'єрі виходить у фінал підсумкового турніру WTA
Наступний матеріал
В Одесі у будинку виявили тіло батька та його 8-річної доньки
Loading...