winzoro.net

Достроково: "Шахтар" виграв чемпіонат України з футболу

Футболісти донецького "Шахтаря" достроково стали чемпіонами України сезону-2017/2018. Своє одинадцяте "золото" донеччани здобули за тур до закінчення національної першості серед команд Прем'єр-ліги, обігравши в Харкові рівненський "Верес" – 1:0, повідомляє "Укрінформ".

Перемогу "Шахтарю" на стадіоні "Металіст" приніс точний удар Марлоса, який на 5-й хвилині зустрічі реалізував пенальті.

У паралельних матчах 31-го туру луганська "Зоря" програла київському "Динамо" (0:1) – на 67-й хвилині м'яч забив Беньямін Вербич, а ФК "Маріуполь" і полтавська "Ворскла" обмінялися голами Ігоря Тищенка (52) і Юрія Коломійця (30) відповідно – 1:1.

У матчі заключного туру Прем'єр-ліги "Шахтар" 19 травня на виїзді зіграє з київським "Динамо", на рахунку якого 15 титулів чемпіонів України.

Як повідомляв 5.UA, Дружина Президента Марина Порошенко подарувала 200 квитків на жіночий фінал Ліги чемпіонів УЄФА малечі з інвалідністю, вимушеним переселенцям зі сходу, дітям воїнів АТО, а також дівчатам з юнацьких футбольних шкіл.

Продовжили мандат і розширили повноваження: спецпредставник держдепартаменту США відвідає Донбас
    Рух по столичному Хрещатику перекрили до кінця травня: чому так

"Шахтар – Динамо": визначили переможця Кубка України

Безкоштовні "шатли" і метро для фанів: трохи про транспортну підготовку Києва до Ліги чемпіонів

Уболівайте вдома: у Держприкордонслужбі пояснили, чому українцям не варто їхати на ЧС-2018 до Росії

У Дніпрі ультрас побилися з поліцією: є постраждалий та затримані

Київ НЕтуристичний: що відбувається з арендою житла в столиці до Ліги чемпіонів

"Реал Мадрид" влаштовує масові заходи в Києві напередодні фіналу Ліги чемпіонів – Мирошніченко