5 канал

Кубки Ліги Чемпіонів УЄФА в Одесі: футбольні трофеї дісталися навіть фрегату "Гетьман Сагайдачний" – відео

Фінали Ліги Чемпіонів в обох першостях відбудуться у Києві, жіночий – вже в 24 травня

Кубки Ліги Чемпіонів УЄФА у жіночій та чоловічій першостях дісталися до Одеси. Про таке повідомляє "5 канал".

Для майбутніх футболістів урочистості провели на стадіоні "Чорноморець". Дітям подарували новенькі м'ячі та показали найбажаніші футбольні трофеї. Потому Кубки встановили на алеї міста, де кожен міг сфотографуватися з ним.

Далі трофеї привезли військовим морякам, зокрема на фрегат "Гетьман Сагайдачний". Уже завтра їх зможуть побачити мешканці Львова. Чинним володарями кубку серед жінок є французький "Ліон", серед чоловіків – іспанський "Реал Мадрид".

Дмитро Граждан, капітан дитячого футбольного клубу "Чорноморець", говорить: "Уже займаюся футболом років шість, кубок – мрія для будь-якого футболіста, його завоювати – найвище досягнення, я вважаю в футболі".

Капітан жіночого футбольного клубу "Чорноморочка" Світлана Базан говорить: "Це – стимул в першу чергу, воля до перемоги, бажання тренуватися, досягти якихось висот, особливо зараз, коли побачили ці кубки вперше не по телевізору в серпантині. Вболіваємо завжди за наших, тільки шкода, що наші українські команди не дотягують до фіналу. Але будемо сподіватися, за наш український клуб".

Нагадаємо, фінали Ліги Чемпіонів в обох першостях відбудуться у Києві. Жіночий – 24 травня, чоловічий – 26-го.

Попередній матеріал
Понад 10 тисяч бігунів: у Харкові влаштували видовищний міжнародний марафон
Наступний матеріал
Збірну Україну провели на Всесвітню літню Гімназіаду: скільки спортсменів поїхало і як налаштовані