'Бориспіль' готується до Ліги Чеміонів
"Бориспіль" готується до Ліги Чеміонів
5 канал

Великий футбол – великі загрози: у "Борисполі" готуються до напливу фанів Ліги Чемпіонів

Уже за два тижні - 26 травня - Київ прийматиме фінал Ліги чемпіонів УЄФА й у місті чекають на тисячі вболівальників. Тому уже зараз правоохоронці починають відпрацьовувати усі потрібні їм навички для дотримання необхідних заходів безпеки

Великий футбол - це не лише гра, але й шанси потрапити у справжній вир фанатських протистоянь після чи до гри. Як столиця готується до візиту іспанських та англійських фанатів – бачив кореспондент "5 каналу" Іван Петричак.

'Бориспіль' готується до Ліги Чеміонів

Десятки тисяч іноземців з'їдуться до Києва у день проведення фіналу Ліги чемпіонів. Фанатів команд суперників - іспанського "Реалу" та англійського "Ліверпуля" в аеропорту "Бориспіль" прийматимуть у різних терміналах, щоб мінімізувати можливі конфлікти.

Правоохоронці моделюють ситуацію, коли умовні правопорушники зчиняють безлад, а до зали вриваються люди у формі. Запевняють: врахували досвід європейських колег.

'Бориспіль' готується до Ліги Чеміонів

"Сьогоднішній захід відбувається повністю за планом, який ми організували, з підготовки підрозділів Міністерства внутрішніх справ щодо забезпечення публічної безпеки під час проведення фінальної частини Кубку чемпіонів УЕФА", - коментує заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Пасажирів летовища у період проведення фіналу очікують вдвічі більше, ніж зазвичай.

'Бориспіль' готується до Ліги Чеміонів

Від трапа й до виходу з аеропорту іноземні вболівальники пройдуть низку перевірок: спочатку паспортний контроль та перевірку в базі Інтерполу, згодом - сканування багажу. Але прикордонники обіцяють, що для пасажирів такі перевірки займуть всього декілька хвилин.

'Бориспіль' готується до Ліги Чеміонів

Задля пришвидшення роботи в аеропорту застосовуватимуть переносні сканери. А в разі екстрених ситуацій прикордонники створили резерв із понад півтисячі співробітників, зокрема - сотні кінологів.

Іван Петричак, Олександр Горнійчук, "5 канал"

Попередній матеріал
Президент підписав закон щодо соцзахисту іноземців, які служать в ЗСУ
Наступний матеріал
У Чорногорії вбили українку, чиї статки оцінюють у €100 млн – ЗМІ