Лікарня
Лікарня 5 канал / Час. Підсумки тижня

Зростає кількість інфікованих, місць у реанімаціях вже немає: яка ситуація із COVID-19 на Дніпропетровщині

Читайте по-русски
У регіоні спостерігається збільшення кількості госпіталізацій серед дітей

На Дніпропетровщині останньої доби зафіксували понад тисячу нових хворих. Найбільше їх в обласному центрі. У Дніпрі коронавірус виявили у майже 430 жителів. Яка тенденція наразі у місті, дізнавалася журналістка "5 каналу".

В одній із лікарень міста борються з коронавірусом 160 хворих. Таких лікарень на Дніпропетровщині вісім, всі вони заповнені приблизно однаково. У міському департаменті охорони здоров’я запевняють, що лікарні міста заповнені на 54%, а ще називають цифру, яка вперше за останній рік така висока у дитячій лікарні близько трьох десятків дітей одночасно. Останній тиждень зростання хворих непокоїть дніпровських медиків та місцевих жителів.

У деяких лікарнях медиків уже не вистачає, у лікарню імені Мечникова запросили вже добровольців-інтернів. У реанімації нині 20 вкрай тяжких хворих, у трьох осіб стан критичний. Від хвороби страждають і вагітні, за останній тиждень із критичним ураженням легень їх доставили сім, малюкам коронавірус не передався.

"Я нещодавно вийшов з лікарні, вони забиті повністю. Лікарі зашиваються, дуже важко люди переносять, особливо люди похилого віку. При мені одна людина померла", – каже житель Дніпра.

Жителька Дніпра наголошує: "Тривожність зростає через те, що можуть захворіти мої рідні. Люди повинні дотримуватися всіх обмежень, які є, і тоді все буде добре".

Дніпро наразі перебуває в "помаранчевій" зоні, але з початку тижня діють додаткові карантинні обмеження.

"В нас реанімація в Мечникова була заповнена спочатку на шість ліжок, потім ми її розширили до девяти, потім до 15, а зараз ви бачите від 20 до 25 пацієнтів. Дуже важко, дорогі друзі, працювати нашим медикам", – наголошує генеральний директор Дніпровської обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

З минулого тижня у місті діють додаткові обмеження, зокрема, старшокласники перейшли на дистанційне навчання, пільговикам обмежили проїзд у громадському транспорті, а підприємців зобов'язали забезпечити десятиметрову дистанцію між відвідувачами.

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили в 19 893 осіб, летальних випадків 433, одужали 10  287 пацієнтів. Зокрема, Дніпропетровська область увійшла до списку регіонів із найбільшою кількістю захворілих на коронавірус за добу – 1178 нових випадків.

Попередній матеріал
Хресна дорога з Папою Франциском перед Базилікою Святого Петра
Наступний матеріал
Розвідка США має якісь дані, які вони мали б передати українським колегам – Ґонґадзе про дії РФ
Loading...

До кінця весни Одещина може отримати близько 4 тисяч доз вакцини Pfizer

Масова вакцинація у США: як індустрія розваг відновлює роботу в Каліфорнії

Як журналістку "5 каналу" госпіталізували із COVID-19 під час відрядження до Азербайджану – сюжет

У КМДА пояснили, як киянам отримати перепустки на транспорт

В Африці виявили новий штам коронавірусу

На Київщині також посилюють карантинні заходи через стрімке поширення COVID-19