Лариса Чубарова ("Тереза")
Лариса Чубарова ("Тереза") 5 канал

Засуджена поплічниця сепаратистів "Тереза" вкотре не змогла оскаржити рішення суду

Читайте по-русски
Лариса Чубарова обіймала посаду самопроголошеного "коменданта" кількох міст у Донецькій області та працювала під керівництвом терориста Ігоря Безлера

Харківська поплічниця бойовиків "Тереза", яку засудили до 11 років за ґратами, вже 2 роки намагається оскаржити рішення служителів Феміди. Але цей процес не можуть розпочати через зміни складу суддів. У п'ятницю, 26 квітня, це сталося вже вчетверте.

Одна із суддів брала участь у досудовому розслідуванні, тож, щоб не ставити під сумнів рішення стосовно апеляції – суддя взяла самовідвід. Розгляд апеляції може продовжитися, коли буде сформований новий склад суддів.

Нагадаємо, за даними слідства ,Лариса Чубарова була активною учасницею харківського антимайдану в 2014-му. Згодом обіймала посаду самопроголошеного "коменданта" кількох містечок у Донецькій області та працювала під керівництвом терориста Ігоря Безлера. Шукала інформацію щодо чисельності та переміщення особистого складу та військової техніки ВСУ. Також Чубарова займалася формуванням груп задля спротиву українським військовим. У суді були наведені докази безпосередньої участі "Терези" в допитах та розстрілах мирних жителів і учасників АТО. Cвою вину Чубарова не визнає і хоче це довести в апеляції.

"В апеляційній інстанції ми розіб'ємо вирок і мене виправдають. Бо все, що відбувалося на першій інстанції, це було однозначно продавлене рішення", – вважає засуджена.

"Ми вироком задоволені. Як ви знаєте, громадянку Чубарову було визнано винною. Злочини, в яких обвинувачується Чубарова, це особливо тяжкі злочини. Таку категорію справ має розглядати трійка суддів. Ті судді, які заявляли собі самовідвід, це ті судді, які вже тим чи іншим чином брали участь у розгляді якихось клопотань чи скарг обвинуваченої, або її захисту", – зазначила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

Попередній матеріал
Історик та політолог Олександр Палій у програмі "Кендзьор" – трансляція
Наступний матеріал
"Будуть заманювати в пастки" – Мартиненко припустив, як Росія тиснутиме на Зеленського
Loading...

Янукович має намір повернутися в Україну – адвокат

Брифінг контррозвідки СБУ щодо викриття українського правоохоронця на співпраці з Генштабом Росії

За рік навіть не почали розглядати справу: Штепі можуть надати держадвоката

Керівнику "РИА Новости-Украина" продовжили арешт

У СБУ роз'яснили, чи можна інкримінувати держзраду Бойку й Медведчуку через їхній візит до Москви

"Викладено зрозумілими словами": суд відмовив адвокатам Януковича у роз'ясненні вироку