Протипожежна перевірка у Львові
Протипожежна перевірка у Львові 5 канал

Закриватимуть через суд: що виявила протипожежна перевірка львівського дитцентру творчості

Надзвичайники прийшли до дитячого центру на прохання батьків, які припустили, що протипожежна система має недоліки – фахівці підтвердили це за кілька хвилин

Позапланова протипожежна перевірка у львівському дитячому центрі творчості, яку ініціювали батьки вихованців, виявила безліч порушень. Інспектори управління надзвичайних ситуацій звертатимуться до суду, щоб закрили заклад.

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини зачинений на санітарний день. Але щодня зранку до вечора тут перебувають сотні дітей. Чи тут вони у безпеці – йдемо перевіряти. Надзвичайники прийшли до дитячого центру на прохання батьків, які припустили, що протипожежна система має недоліки. Фахівці підтвердили це за кілька хвилин.

"Заклад обладнаний системою внутрішнього протипожежного водопроводу, але, на жаль, вона несправна. Відсутні насоси тиску підвищення води і об'єкт не забезпечений відповідною кількістю вогнегасників", – пояснює начальник управління ДСНС у Львівській області Юрій Іванишин.

Наступні порушення довго шукати також не довелося: "Евакуаційний вихід, який призначений для евакуації людей при пожежі. Закритий. Він має бути постійно відкритий. Сцена від глядацького залу повинна відділятися протипожежною стіною. Незасклені відповідні колби, допускається зберігання горючих матеріалів, що категорично заборонено в електрощитових"

Востаннє перевірку цього закладу проводили 4 роки тому. Відтоді протипожежні недоліки тут виправили лише частково. "Шляхи евакуації були закриті, влаштовувалися тимчасові ділянки електромережі. В даному об'єкті система протипожежної автоматики несправні", – звітує Іванишин.

За результатами перевірки, керівника закладу притягнуть до адміністративної відповідальності. Максимальний розмір штрафу 180 грн. Але цього замало – вважають у ДСНС і планують звернутися до суду, щоб призупинити роботу центру творчості. Керівник закладу – обурений.

"Є повністю облаштовані рукавами і засобами першого реагування, вогнегасниками, у всіх приміщеннях та коридорах. Тобто на перших непередбачуваних ситуаціях ми маємо всіх достатньо засобів, щоб реагувати", – запевняє директор Олег Кузик.

До кінця тижня рятувальники Львівщини планують перевірити ще з півсотні місць масового скупчення людей.

Марта Шикула, Євген Радіон, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

У Львівській області пройшли масштабні навчання молодих вогнеборців – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Дивіться наживо на 5.UA засідання ВР та зліт Ан-225 "Мрія"
Наступний матеріал
Окупанти знайшли тіло зниклого на Донбасі українського військового
Loading...

Пожежу в місті Хирів на Львівщині у колишній військовій частині вдалося загасити – ДСНС

Регіони України страждають від повені та буревію: дайджест наслідків негоди

Приклад двовір'я: у Львові презентували унікальні писанки XI-XIII століття

У Запоріжжі через виток газу вночі горів супермаркет

Кіровоградщина досі оговтується від буревію: якого лиха наробив

"А ми на морі": на трасі Київ – Харків через повінь автомобілі їдуть по бампер у воді – відео