Лікарня
Лікарня 5 канал

Загорнули в рушник і залишили: у Львові біля пологового знайшли новонароджену дівчинку

Читайте по-русски
Через декілька днів дитину переведуть до клінічної лікарні

Загорнули в рушник і залишили вночі біля пологового. У Львові знайшли новонароджену дівчинку. Надворі маля пролежало майже годину, поки плач не почув охоронець. Медики діагностували в дівчинки переохолодження, оскільки ніч була дощова та прохолодна. Як почувається дитина нині, дізнавалася журналістка "5 каналу".

Новонародженій Лілі всього один день. Дівчинка народилася вагою трохи більш як 3 кілограми та зростом 53 сантиметри. За кілька годин перебування у пологовому вже стала улюбленицею персоналу. Її напередодні близько третьої ночі знайшов поблизу пологового охоронець. Немовля було загорнуте в рушник і голосно плакало.

"Почув просто плач дитини. Він вийшов і побачив, що нікого нема, але лежить немовля. Лежала дитина, замотана в рушничок", – повідомив охоронець 3-ї міської клінічної лікарні Микола Різник.

Дитину одразу передали медикам.

"Пуповинна не була перев'язана і залишок кровоточив, і дитинку відразу підняли у палату інтенсивної терапії новонароджених, де її почали зігрівати, наклали клемо на поповинний залишок, ввели ліки для зупинення кровотечі", – наголосила заступниця головного лікаря 3-ї міської клінічної лікарні Наталя Чередніченко.

Лікарі кажуть, що дівчинка доношена, та найімовірніше, народилася в домашніх умовах, за кілька годин перед тим, як її залишили біля лікарні.

"Вона не була важка. Стан її був середньої тяжкості, тому що в неї була гіпотермія, тобто низька температура тіла – 33 градуси, це переохолодження. Мама, яка її лишила, народила, вона її витерла чимось і завернула в сухий рушник", – зауважила завідувачка відділення новонароджених 3-ї міської клінічної лікарні Галина Наконечна.

Нині стан дитини медикам вдалося стабілізувати. Її тепло одягнули та поклали у ліжечко з підігрівом. Медики кажуть: Ліля спокійна, багато спить та має гарний апетит. І ще часто посміхається. За кілька днів дівчинку переведуть до дитячої лікарні – там на неї чекає медичне обстеження, а далі – будинок маляти. Тим часом поліція розшукує матір, яка покинула немовля.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Попередній матеріал
"Шукайте справжніх убивць": активісти вимагають справедливого розслідування вбивства Павла Шеремета
Наступний матеріал
На позачергове засідання ВР прийшли менше як 100 нардепів: як реагують у кулуарах
Loading...

"Прошу вибачити, знайдіть йому хорошу сім'ю": у Львові у "Вікні життя" залишили тижневого малюка

Сім дірок у кишківнику: дворічна дитина проковтнула три десятки намагнічених кульок під час гри

Підозра на сказ: на Львівщині 8-річний хлопчик потрапив до реанімації