Міністерство освіти і науки
Міністерство освіти і науки
5.ua

За практику студентів в окупованому Криму: МОН покарало ректора Сумського університету

МОН також направило листа до Служби безпеки України із проханням з’ясувати обставини організації та здійснення поїздки студентів університету до окупованого Криму, "під час якої життя студентів наражалося на небезпеку"

Міністерство освіти і науки України оголосило догану ректору Сумського педагогічного університету Юрію Лянному за відправку студентів на практику до окупованого Росією Криму. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

"21 травня 2018 року в МОН підписано Наказ про оголошення догани ректору Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Юрію Лянному за невиконання умов трудового контракту. Таке рішення ухвалено на підставі рекомендацій експертно-кадрової комісії 17 травня 2018 року", – зауважено в повідомленні.

Зазначається, що МОН також направило листа до Служби безпеки України із проханням з’ясувати обставини організації та здійснення поїздки студентів університету до окупованого Криму, "під час якої життя студентів наражалося на небезпеку". Також міністерство звернулося до Національної поліції (ГУНП в Сумській області) щодо перевірки факту спільної роботи близьких осіб в університеті.

"В разі підтвердження наявності потенційного чи реального конфлікту інтересів правоохоронними органами та МОН будуть вжиті відповідні заходи", – зазначає відомство.

Як повідомляв 5.UA, у Сумах студентів педуніверситету на практику відрядили до окупованого Криму. Туди поїхали, зокрема, майбутні фахівці в туристичній галузі 1-3 курсу. 

Попередній матеріал
На Тернопільщині зі зброєю атакували ромський табір
Наступний матеріал
"Збираю фінанси": артист Іво Бобул заявив, що балотуватиметься в президенти

Студентів з Сум на практику відрядили до анесованого Криму – ЗМІ

Гриневич обурена "практикою в Криму" для сумських студентів

"Живий щит" та обслуга: Кремль зацікавлений мати в Криму три категорії населення

У Росії назвали головну небезпеку Керченського мосту

Друкарня на Тернопільщині зобразила окупований Крим частиною Росії

Кремль "замовив" дискредитаційну кампанію Меджлісу – постпред Президента в Криму