Лілія Гриневич

Гриневич обурена "практикою в Криму" для сумських студентів

  Наразі МОН очікує пояснень від ректора вишу

  Міносвіти вважає неприпустимою ситуацію з направленням студентів Сумського педагогічного університету на практику до Криму. Про це журналістам сказала міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми вважаємо, що будь-які санкціоновані навчальними закладами поїздки до окупованого Криму є абсолютно неприпустимими. Оскільки є це територія, окупована РФ, яка є агресором, яка сьогодні веде російсько-українську війну. І якщо ми офіційні поїздки чи офіційні делегації направляємо в Крим, то це ніщо інше, як визнання цієї ситуації і сумнів у її незаконності. А вона справді незаконна", – наголосила Гриневич.

  Вона додала, що наразі МОН очікує пояснень від ректора вишу. Також Лілія Гриневич поінформувала, що в разі, якщо виш свідомо обрав проведення практичних занять для студентів саме в Криму, хоча міг провести їх і у Карпатах, будуть вжиті відповідні адміністративні заходи.

  Як повідомляв 5.UA, в Сумах студентів педуніверситету на практику відрядили до окупованого Криму. Туди поїхали, зокрема, майбутні фахівці в туристичній галузі 1-3 курсів.

  Попередній матеріал
  Наприкінці травня Порошенко має намір взяти участь у випробуваннях Javelin
  Наступний матеріал
  Розвідка: Росія доправляла окупаційні війська в Крим на десантних кораблях

  Студентів з Сум на практику відрядили до анесованого Криму – ЗМІ

  За спрощеною процедурою: Міносвіти оприлюднило інструкції для вступників з окупованих територій

  В Україні відмовились від терміну "вищий навчальний заклад"