Лікарі
Лікарі Shutterstock

За останній тиждень в Україні збільшилася кількість госпіталізацій дітей із COVID-19 – НАН

  Читайте по-русски
  Також у НАН заявили, що смертність від COVID-19 перебуває в завершальній фазі плато та очікується її зниження найближчими днями

  У Національній академії наук України зафіксували тенденцію до зростання кількості госпіталізованих дітей із COVID-19, віком до 9 років, за останній тиждень.

  Про це мовиться у прогнозі розвитку епідемії COVID-19 в Україні на 20 квітня – 4 травня 2021 року НАНУ.

  "Доволі несподівано в останній тиждень число госпіталізованих хворих, віком до 9 років включно, виявилося принаймні вдвічі вищим, ніж число госпіталізованих хворих, віком від 10 до 19 років включно", – вказують науковці.

  Також у НАН заявили, що смертність від COVID-19 перебуває в завершальній фазі плато та очікується її зниження найближчими днями.

  "Кількість нових виявлень суттєво перевищує кількість позитивних ПЛР-тестів, що вказує на збільшення затримок оприлюднення даних, а також на можливе збільшення частки результатів тестів на антиген серед офіційно підтверджених випадків", – зазначили науковці.

  Також НАН прогнозує, що протягом тижня з 28 квітня по 4 травня середня кількість нових випадків COVID-19 в Україні становитиме 11 122.

  Крім того, за останній тиждень спостерігалися найбільші за абсолютною величиною темпи зниження виявленої захворюваності за весь час спостережень, яке до того ж відбувалося синхронно в усіх групах регіонів: щоденно виявляли в середньому на 2 060 випадків хвороби менше, ніж тиждень тому.

  Нагадаємо, 18 квітня у програмі "СтопРеванш" на "5 каналі" експерти та політики викрили брехню Зеленського та Степанова про укладання контракту з американською компанією Pfizer про постачання 10 млн доз вакцини – позаяк сторони підписували лише меморандум про порозуміння, який не накладає на виробника вакцин жодних зобов'язань.

   

   

  Попередній матеріал
  Російських військ біля кордонів України недостатньо для повномасштабного наступу
  Наступний матеріал
  Українці назвали гуртки та секції, в які найчастіше віддають своїх дітей
  Loading...

  Виживають тільки 13-14% пацієнтів: медик Львівської COVID-лікарні розповів про високу смертність серед хворих на коронавірус

  "Ми максимально збільшили кількість ліжок із киснем": Степанов заявив, що можливості медичної системи вичерпано

  COVID-19 в Україні: у лікарнях наразі перебуває більше 40 тисяч хворих

  У столиці за минулу добу виявили понад 1000 нових хворих на коронавірус

  Рекордна смертність від коронавірусу: чому в Україні збільшилася кількість летальних випадків – ЗМІ

  В Україні розширили "помаранчеву" зону карантину – в яких регіонах перевищена норма госпіталізацій