Єгор Чернецький
Єгор Чернецький 5 канал

Юний герой потребує вашої допомоги: 16-річний хлопець обпік 60% тіла, рятуючи дідуся

Трагедія сталася у Станиці Луганській просто надвечір 31 грудня – в будинку зайнялися дрова

Харківські медики рятують 16-річного хлопця, який витяг із пожежі свого дідуся. У героя – опіки 60% усього тіла. Хлопець потребує фінансової підтримки, бо в рідних немає грошей на дороговартісне лікування та реабілітацію.

Реквізити для допомоги відважному Єгору:

Карта 4149 4991 1190 5079 – Чернецька Галина Володимирівна

Галина Чернецька ледь стримує сльози. Її син, 16-річний Єгор, перебуває в реанімації вже дев'ятий день поспіль після пожежі: "Це обличчя, голова обпалена повністю, шкіру зняли. Руки, плечі, бік і спина".

Трагедія сталася у Станиці Луганській надвечір 31 грудня. Вдома був хлопчик із дідусем, який не може вільно пересуватися через інвалідність. Поряд із котлом, яким опалюється будинок, зайнялися дрова. Хлопець почув тріскіт, але на ту мить полум'я вже охопило кімнату.

"Він почав тягнути дідуся до зали, перетягнув, потім вибив вікна і почав кликати на допомогу. Вистрибнув, а ніхто не йде, тому що 8 годин, усі люди готуються до свята. І він тоді через ворота, через двері заходив у будинок. Об ручки обпік руки сильно і пішов через вогонь витягати дідуся", – розповідає мати Єгора.

На допомогу хлопцю вчасно прибули пожежники. Врятований дідусь нині перебуває у Станично-Луганській лікарні з незначними опіками і отруєння чадним газом. А от Єгора спочатку доправили до Лисичанська, а 3-го січня – до Харкова.

"Стан хлопчика на тепер стабільно тяжкий, він перебуває в реанімації опікового відділення. В нього 60% опіків, з них 20% глибокого, він готується для оперативних втручань. На тепер він отримує консервативну терапію. Про оперативне втручання – мабуть на наступному тижні", – звітує заступник головного лікаря з медичної частини Олена Полещук.

Щодня на лікування хлопцеві потрібні чималі гроші. Сім'ї допомагають волонтери та небайдужі. Попри тяжкі травми, 16-річний герой вже планує відновлювати будинок, який вигорів ущент. Та спочатку – тривале лікування та численні операції, коштів на які в родини немає.

Оксана Нечепоренко, В'ячеслав Кузьменко, "5 канал"

Реквізити для допомоги відважному Єгору:

Карта 4149 4991 1190 5079 – Чернецька Галина Володимирівна

Попередній матеріал
Штраф за неприбраний сніг: інспекція з благоустрою провела рейд серед підприємців Дніпра
Наступний матеріал
Відродження давніх традицій: у Тернополі на різдвяні свята запалили дідуха
Loading...

У Харкові відбулися масштабні благодійні перегони Санта Клаусів: як це було – відео

Вибух на ярмарку у Львові: які висновки зробило місто і чому ятки знову запрацювали

Медики розповіли про стан потерпілих від вибуху на ярмарку у Львові (оновлено)

У Львові на Різдвяному ярмарку сталася пожежа та вибух, є потерпілі – відео

Нова експертиза у справі Зайцевої та Дронова: суд відхилив клопотання прокурора

Виклик суспільству: в дніпровській школі провели інклюзивний урок за участі спортсменів-паралімпійців