10-річний хлопчик потребує термінової допомоги
10-річний хлопчик потребує термінової допомоги 5 канал

65% опіків тіла через селфі: 10-річний хлопчик потребує термінової допомоги

Родині вкрай необхідна матеріальна допомога на ліки, адже мати виховує сина сама

Знову біда із "зачеперами" – підлітками, які вважають за особливий форс залізти на дах потяга та зробити селфі. Як наслідок – удари струмом, опіки або одразу смерть. На Кіровоградщині бажання зробити фото на даху призвело до опіків 65% тіла 10-річного хлопчика. Зараз він у тяжкому стані в реанімації та постійно потребує донорів.

10-річний Максим разом з друзями вирішив зробити фото та відзняти відео на даху потяга. Хлопець заліз на вагон і його вдарило струмом.

"Точно не відомо. Начебто їх було 6-7 осіб. Моя дитина виявилася на вагоні. А інші дітки ні. Він потрапив під дроти та стався вибух. Одяг, який був на ньому, чоботи шкіряні – підошва аж потріскалася... Вони хотіли зняти відео для YouTube, щоб заробити гроші", – розповідає мати Ірина Старікова.

Як сталася трагедія – Максим не пам'ятає. Після травмування він був у шоковому стані. Хірурги вже двічі видаляли мертві тканини з його тіла, але попереду – щонайменше три операції. Стан потерпілого медики оцінюють як стабільно тяжкий.

"Зараз максимально треба забрати всі тканини, які нежиттєздатні, щоб стабілізувати загальний стан дитини. В ділянці грудей, місцями на шиї, живіт, права верхня кінцівка, два стегна. Там шкіри взагалі немає", – звітує завідувач опіковим відділенням Кіровоградської обласної лікарні Наталія Корчака.

Завідувач відділенням Андрій Гутарєв додає: "Опіковий шок на даний момент купований. Стан дитини стабілізувався. Він у свідомості. Їсть, п'є самостійно".

Для порятунку Максима потрібна донорська кров. Зголосилися допомогти вже кілька десятків його односельців.

"Організовано приїхали до нашого хлопчика, Зборовського Максима. Сьогодні 23 людини приїхали, у п'ятницю також приїздив автобус сюди, здавав. І ще багато людей приїжджають самі, за своїм бажанням", – каже донор Тетяна Ліходід.

Але крім цього родині потрібна матеріальна допомога на ліки, адже мати виховує сина сама. Мати потерпілого хлопчика Ірина не відходить від лікарняного ліжка сина і сподівається на допомогу небайдужих.

Сніжана Юр'єва, "5 канал"

 Хто має можливість допомогти хлопчику вижити після трагедії – може переказати гроші на банківський рахунок: ПриватБанк 5168 7427 1020 2197 Ірина Старікова (мама Максима)

Попередній матеріал
У Тернополі транспортний колапс: жодна маршрутка не виїхала в рейс містом
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": актор "Театру на Подолі" Роман Халаїмов в ефірі "5 каналу"
Loading...

"Шансів врятуватися не було": на Київщині пасажирський потяг збив підлітка

Дитяча жорстокість: на Харківщині в школі відлупцювали 11-річну дівчинку

На Закарпатті від кору помер 12-річний хлопчик – батьки подали заяву до поліції

Трагедія на автодромі у Кривому Розі: 10-річна дівчинка перебуває в комі

На Львівщині пасажирський потяг насмерть збив 17-річну школярку

Смертельний аденовірус убив 6 дітей у США, є інші інфіковані