Робив селфі і потрапив до реанімації
Робив селфі і потрапив до реанімації 5 канал

Замість селфі – у реанімацію: у Луцьку хлопець заради фото виліз на дах електропотяга

19-річному юнакові та двом 15-річним хлопцям закортіло вражаючих фотографій. Старший з компанії виліз на товарний вагон і за мить – у прямому сенсі – спалахнув

Робив селфі і потрапив до реанімації. У Луцьку 19-річний хлопець спробував зробити селфі на даху електропотяга та його вразило струмом. Постраждалого із серйозними опіками доставили до реанімації. Ще двоє 15-річних підлітків звернулися по допомогу лікарів до дитячої лікарні.

Троє хлопців гуляли ввечері біля луцького залізничного вокзалу. 19-річному юнакові та двом 15-річним хлопцям закортіло зробити фото на даху потяга. Старший хлопець виліз на товарний вагон і за мить – у прямому сенсі – спалахнув.

"Ви самі розумієте, що таке 26 тисяч кіловат і пройде по тілу людини — це звичайно, небезпечно. Вони, напевно, навіть не встигли піднятися на зерновози", – розмірковує начальник залізничної станції "Луцьк" Алігайдар Багіров.

На допомогу хлопцеві кинулися випадкові свідки – вони допомогли загасити одяг та викликали "швидку". Постраждалого із сильним ураженням струмом та опіками третини тіла доправили до реанімації міської лікарні. Медики його стан називають тяжким.

"Забираються некротизовані тканини, щоб стабілізувати стан. Порушення роботи серця – за правило при фізіології ураження струмом. Може бути таке, що називається емболізацією судин", – звітує лікар-анестезіолог міської лікарні Олександр Голодюк.

До лікарів звернулися ще двоє підлітків, один із яких має незначну травму. Проте після удару струмом такої потужності медики за їхнім станом спостерігатимуть протягом 5 днів.

"В одного є електротравма пацієнта, площею 1% опік кисті руки, в іншого електротравми немає. В іншого просто при надходженні, швидше за все, пацієнт просто перелякався, робочий діагноз як психоз був", – уточнює лікар-анестезіолог обласної дитлікарні Волині Юрій Радчук.

Нині найтяжчий постраждалий при тямі. Проте спілкуватися з журналістами відмовляється. Медики кажуть, їм не вперше доводиться рятувати підлітків від ураження струмом на дахах електропотягів. Нерідко такі випадки закінчувалися смертю пацієнтів.

Олег Ткачук, "5 канал"

Потяг повис у повітрі: жахлива аварія на залізниці у США – ФОТО

/
/
/
/
/
Аварія на залізниці у США
/
Аварія на залізниці у США
Аварія на залізниці у США
/
Аварія на залізниці у США
Аварія на залізниці у США
/
Аварія на залізниці у США
Аварія на залізниці у США
/
Аварія на залізниці у США
Аварія на залізниці у США
/
Аварія на залізниці у США
/
/
Аварія на залізниці у США
/
Аварія на залізниці у США

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": активіст, який пережив у 2018 три замахи, – одесит Сергій Стерненко на "5 каналі"
Наступний матеріал
Тримач кави, швидконспект, селфі-телескоп: стартував VII інноваційний фест Sikorsky Challenge-2018
Loading...

У Києві батько з сином потрапили під колеса автомобіля

Замість відпустки – лікувати українську малечу: що мотивує хірургів зі США мчати на допомогу в Україну

У Запоріжжі через витівку школярки довелося евакуювати 350 учнів

"Дивитися" вухами: незрячі діти зможуть насолоджуватися виставами в театрі оперети

У Кривому Розі зіткнулися тепловоз і електровоз: є загиблі та потерпілі – фото

В Україні провели унікальну операцію зі вживлення механічного серця