У Дніпрі вшанували десантників, які загинули у 2014-му біля Шахтарська
У Дніпрі вшанували десантників, які загинули у 2014-му біля Шахтарська 5 канал

Їх треба пам'ятати: у Дніпрі вшанували десантників, які загинули у 2014-му біля Шахтарська

Читайте по-русски
Під ворожими обстрілами тоді загинули 33 військовослужбовці

У Дніпрі вшанували пам'ять військовослужбовців, які 5 років тому загинули біля нині окупованого Шахтарська на Донеччині.

У 2014-му в кривавих боях тяжких втрат зазнала дніпровська 25-та повітрянодесантна бригада ЗСУ. Під ворожими обстрілами тоді загинули 33 військовослужбовці, більших з них – мешканці Дніпра. Деяких бійців кілька років вважали зниклими.

Вшанувати пам'ять полеглих армійців на Алеї Слави зібралися десятки людей. Вони поклали квіти до стел з фотографіями загиблих героїв, а священники відправили панахиду.

"Я служив у 25-й бригаді, як раз в 2014 році. Потрібно пам'ятати тих, хто віддав своє життя, щоб ми могли тут вільно ходити, грати з дітьми і радіти життю", – наголосив член ВГО "Ветеранське братерство" Федір Жемердей.

"Постійно потрібно нагадувати, щоб не забували, щоб пам'ятали тих, хто народився в цій країні. І не збирався воювати, і не збирався гинути за цю країну. Тому без зайвого пафосу, ці люди – це справжні герої. І маємо їх пам'ятати, знати. Може, не по іменах, може, не в обличчя, але ми маємо пам'ятати цих хлопців і дівчат", – зазначила волонтер Наталя Гейман.

Нагадаємо, тиждень тому у Дніпрі попрощалися із 21-річним розвідником Семеном Румигіним, який підірвався на міні.

Попередній матеріал
Наймиліший порятунок дня: в Києві патрульним довелося ловити поні-втікача – відео
Наступний матеріал
У лікарні на Сумщині після капітального ремонту обвалилася стеля – і це не єдина проблема
Loading...