Віктор Євпак
Віктор Євпак 5 канал

Євпак розповів, з чого планує розпочати роботу на посаді міського голови Черкас

Читайте по-русски
Черкащани повині вимагати від влади більшого, а не казати "хоч щось зроблено", вважає кандидат на посаду міського голови

Міський голова має вирішувати базові потреби містян, а не закатувати величезний децентралізований бюджет в плитку і асфальт, зазначив Віктор Євпак, кандидат на посаду міського голови Черкас від "Голосу". Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

За словами Євпака, у його команди є шанс на перемогу у другому турі, бо містянам змогли донести головний меседж: Черкаси, де люди говорили, що "хоч щось зроблено", повинні вимагати більшого.

"Повинні вимагати більшого від децетралізованого бюджету, з якого дуже багато крали, повинні вимагати від влади більшого, повинні мати міського голову і команду управлінців, а не політиків, які тільки обіцяють і думають про свій рейтинг", – наголосив Євпак.

Він зазначив, що міський голова має займатися базовими потребами містян: безпекою, умовами для створення робочих місць, транспортом, а не закатувати величезний децентралізований бюджет в плитку і асфальт.

"Ми якісно донесли за цю кампанію цей меседж, і саме це об'єднало навколо нас біполярні політичні сили. Не посади, не навіть постать Євпака, а надія на позитивні зміни в Черкасах, в які я вірю", – сказав кандидат у міські голови.

Євпак також наголосив, що Черкаси – це єдиний обласний центр, який не має стратегії розвитку: "Перше, що ми будемо робити – це аудит всього, що ми приймемо. І друге – найматимемо правильних людей, експертів, які розроблятимуть стратегію", – сказав він.

За його словами, саме ця стратегія чітко окреслить, за рахунок чого розвиватиметься місто, що наповнюватиме бюджет, за рахунок якого втілюватимуть всі інфраструктурні, культурні і урбаністичні проєкти.

Нагадаємо, партія "Європейська солідарність" підтримала на виборах міського голови Черкас кандидата від "Голосу" Віктора Євпака.

Попередній матеріал
У Львові вночі спалахнули три автівки – відео
Наступний матеріал
У Києві сталися сутички між власниками "євроблях" та поліцією – проїзд вулицею Грушевського розблокований (оновлено)
Loading...