У пресслужбі партії "ЄС" наголосили, що звільнення Ірини Гримак з посади голови Львівської обласної Ради під час дії воєнного стану є грубим порушенням принципу внутрішньої єдності.
"Європейська Солідарність" дотримувалася, дотримується і має намір дотримуватися його до перемоги, що, втім, не завадило голові Львівської ОДА особисто керувати збором голосів за відставку пані Гримак. Очевидно, інші нагальні проблеми області він уже вирішив", – мовиться в повідомленні.
"Поштовхом для атаки на нашу політичну силу стала низка ініціатив, які Ірина Гримак мала реалізувати найближчим часом на рівні обласної ради. Йдеться про кілька важливих заяв, які ініціювала "ЄС" і на підтримку яких розраховувала. Мовилося про повернення тридцятитисячних щомісячних премій усім військовослужбовцям; про неприйнятність ініціатив щодо скорочення пільг учасникам бойових дій; про прискорення виплат родинам загиблих і пораненим воїнам; про розрив угод на оренду земельних ділянок з громадами рпц-упц-мп, які ще деінде залишаються на Львівщині", – написали у пресслужбі партії "ЄС".
"Результативність таких голосувань значною мірою залежить від активності голови облради, тому місцева влада і вирішила позбутися Ірини Гримак", – розповіли в повідомленні.
"В те, що це сталося без вказівок із столичних кабінетів, хочеться вірити, але не віриться. Прикметно, що Ірину Гримак відправили у відставку в день, коли петиція за повернення 30 тисяч виплат військовим набрала необхідну кількість голосів на сайті президента України", – підсумували у пресслужбі партії "ЄС".
Читайте також: питання елементарної справедливості – "ЄС" вимагає невідкладно скликати робочу групу і вже в березні збільшити виплати захисникам.
Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.
Дивіться також відео за темою:
Порошенко закликав повернути доплати військовим.
Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.
Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.