Музей Beatles в Одесі
Музей Beatles в Одесі 5 канал

Єдиний в Україні музей Beatles: чим здивує звичайна одеська квартира

Міжнародний день Beatles, що його офіційно відзначають сьогодні по всьому світу, не оминув і України. Є в нас і справжній музей, де зібрані експонати, присвячені легендарному Ліверпульскому квартету. Щоправда, розташований цей заклад пам'яті у звичайній одеській квартирі. Бачили його і наші журналісти

Саме з цієї композиції почав знайомство з ліверпульським квартетом Володимир Омельченко. І вперше тут, у музеї, побачив пляшки з вином, яке випустили на честь цієї легендарної пісні. Щоб роздивитися всі експонати, меломани почали збиратися ще від ранку, попри хуртовину на вулиці. 

"У цей день вважається, що Beatles почали свій яскравий етап кар'єри, виступ у клубі "Кавер"… Дуже зацікавили пляшки Beatles, ніколи такого не зустрічав, бо виробляли лімітовану версію. Справляють враження, бачиш, що творчість "бітлів" не залишилася в музиці, а пішла в маси "бітломанія", – каже шанувальник гурту Володимир.

Музей Beatles в Україні – єдиний. Відкрився він п'ять років тому. Однак свою колекцію власник Тимур Ополинський почав збирати ще наприкінці 1970-х років.

Музей Beatles в Одесі
Музей Beatles в Одесі5 канал

У музеï-квартирi зберігається понад 1000 експонатiв, так чи інакше пов'язаних із Beatles. Зокрема, і мікрофон, з яким легендарна Ліверпульська четвірка збирала в шістдесятих роках минулого століття стадіони фанатів.

Найдорожчий експонат колекції – дзеркало із зображенням Джона Леннона. Його привіз батько Тимура з Сингапуру.

"Оцінна вартість цього дзеркала дуже висока – близько 70 тис. євро, але для мене воно цінне тим, що зроблене восьмикратним накладанням і має "ефект привида". Під час потрапляння світла силует посилюється. Якщо вимкнути світло – силует зникне", – розповідає власник квартири-музею The Beatles Тимур Ополинський.

Музей Beatles в Одесі
Музей Beatles в Одесі5 канал

А марку із зображенням Джона Леннона власникові музею подарувала особисто дружина Ліверпульського музиканта – Йоко Оно. Серед іншого, тут на фанатів чекають вінілові платівки, аби разом відзначити міжнародний День Beatles та насолодитися легендарними хітами.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Уквітчана й неповторна: вагітна переможниця Євробачення-2016 знялась у чуттєвій фотосесії – ФОТО

Джамала
/
Джамала
Джамала
/
Джамала
Джамала
/
Джамала
Джамала
/
Джамала
Джамала
/
Джамала
Джамала
/
Джамала
Джамала
/
Джамала
Джамала
/
Джамала
Джамала
/
Джамала
Джамала
/
Джамала

Попередній матеріал
"В'язень сумління": політв'язень Балух закликав Україну не припиняти боротьби
Наступний матеріал
"Коли вдома до +10 С": чому "теплова інспекція" в Києві виявила холодні батареї
Loading...