У Рівненському госпіталі одружився поліцейський, який лікується в обласному госпіталі ветеранів війни. Зі своєю нареченою знайомий давно. Зізнається: постійно не вистачало часу на офіційну церемонію. Нещодавно освідчився коханій, і вона сказала "так". Як давали обітниці одне одному, дивіться у сюжеті журналістки "5 каналу" Анни Яцук.
Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.
"Чи я хвилююся? Ні, після того, де я був і що я бачив, я не хвилююся. Це радісна подія", – сказав наречений Андрій Печенюк.
Це емоції Андрія за 20 хвилин до весілля. Чоловіку 35 років. Старший лейтенант поліції з Житомирщини добровольцем записався у бригаду "Лють" у складі штурмового полку "Сафарі". Воював на Бахмутському напрямку. Торік восени під час штурму був тяжко поранений.
"У нас була штурмова група з 4 людей. По нас прилетіло, двоє побратимів загинуло у тій посадці. Оглянув себе, зрозумів, що все, бо з ока кров, з шиї, руки, ноги. Коли я себе оглянув, то надати собі допомогу не зміг і побратими мені теж. Я був впевнений, що помру", – поділився наречений.
Андрій дочекався евакуації. Під жахливими обстрілами його несли побратими чималу відстань.
"Тактичний медик мене підлатав, поклав у нору і в ту нору прилетіло, і мене засипало, мене ще побратими відкопували", – розповів Андрій.
"На наступний день я вже була в Дніпрі. Я відчула полегшення, що він живий", – зізналася наречена Катерина Кураченко.
Катерина, наречена Андрія, теж родом із Житомирщини. Пара разом уже 7 років. Познайомилися у спільних друзів. Вона супроводжує Андрія медичними закладами України. Нині на Рівненщині. Тут поліцейський вже два місяці проходить реабілітацію.
"Травма спинного мозку досить складна сама по собі. На сьогодні нам вдалося досягти певних результатів у самообслуговуванні", – заявив лікар фізичної та реабілітаційної медицини Дмитро Разкевич.
Читайте також: Познайомилися у бомбосховищі, а одружилися в Рівному: історія пари з Маріуполя – сюжет.
"Максимально мобільний у ліжку, може сам повертатися, пересідати без дошки, бо раніше це було з адаптивним пристроєм", – пояснила асистентка фізичного терапевта Діана Міськевич.
Андрій та Катерина планували одружитися давно. Але постійно, кажуть, не вистачало часу.
"Були куплені обручки, але то блокпости, то воювати, то поранення, та й так", – зазначив наречений.
Андрій освідчився Катерині телефоном, коли був уже в Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни.
"Я була тоді вдома, Андрій мені подзвонив і сказав, що хоче зі мною одружитись офіційно і що це можна зробити у госпіталі і я погодилася. Мабуть прийшов час", – сказала Катерина.
До дня одруження Катерина ретельно підготувалася. Обрала сукню-вишиванку. Останні штрихи – і пара вже готова давати обітниці одне одному. Усе за українськими традиціями. Ламають хліб та куштують. Після приймають вітання від працівників та пацієнтів госпіталю.
"У нашому закладі – це вже друге одруження. Для закладу це позитив, а позитив – це плюс для реабілітації", – наголосила медична директорка Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни Оксана Киричук.
Для Андрія та Катерини це вже другий шлюб. Мають двох синів від попередніх стосунків. На нинішній церемонії їхніх рідних не було. Кажуть, це буде для них сюрприз, про який дізнаються по телевізору. Але обов'язково влаштують ще одне весілля у колі найближчих.
Анна Яцук, Рівне, "5 канал".
Дивіться також:
Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.
- Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.