Річниця створення 199-го центру ДШВ ЗСУ в Житомирі

Виставка техніки, показові бої, десантування: у Житомирі відзначили річницю створення центру ДШВ ЗСУ

За три роки існування початкову військову підготовку в центрі пройшли понад 15 тис. українських військовослужбовців

Виставка техніки та показові бої –у Житомирі відзначили третю річницю створення 199-го навчального центру Десантно-штурмових військ. Протягом трьох років понад 15 тис. військовослужбовців пройшли тут навчання та перепідготовку. 37 бійців частини відзначені високими державними нагородами, а ще 80 військовослужбовців нагороджені відомчими відзнаками Міноборони та Генштабу.

Чітко та злагоджено курсанти 199-го навчального центру Десантно-штурмових військ виконують бойові завдання командування та перемагають умовного противника. Центр відзначає третю річницю від дня створення.

Демонструє набуті тут навички і курсант Денис Вітманський. Юнак родом із Донеччини. У центрі навчається вже третій місяць. Тож з упевненістю заявляє – за цей час став зовсім іншою людиною.

"Ми прийшли сюди – зовсім були ще цивільними хлопцями. Можна сказати, хлопчиками... Я став зовсім іншою людиною. Більш дисциплінованим, відчуваю себе військовим... Які раніше ВДВшники були: пляшки об голову розбити, у фонтанах поплавати. Зараз вже не ВДВ, зараз ДШВ. Тепер в основному йде напрямок на тактику, на підготовку, на якісь дії", – розповідає військовослужбовець.

Річниця створення 199-го центру ДШВ ЗСУ в Житомирі

Привітати військовослужбовців, які служать у центрі, зібралися рідні та близькі. Тетяна Єрмошко – дружина офіцера. Прийшла разом із дочкою привітати коханого: "Настрій хороший, настрій позитивний. Я дуже рада, що нас є кому захищати, ми відчуваємо себе захищеними та впевненими".

За три роки існування початкову військову підготовку в центрі пройшли понад 15 тис. військовослужбовців. Інструктори центру – армійці, які воювали на сході країни. Особливу увагу приділяють: фізичній підготовці, навичкам рукопашного бою, орієнтуванню на незнайомій місцевості, діям у складі малочислених підрозділів і на територіях, які контролюються противником.

"Першою беззаперечною умовою для проходження служби в навчальному центрі в якості інструктора є, звісно, бойовий досвід і участь в реальних бойових діях… Як і раніше, робимо ставку на індивідуальну підготовку, бо зібрати боєздатний підрозділ будь-якого рівня з вже підготовлених окремих фахівців – завжди легше. Безперечно, в практику підготовки центру активно впроваджуються стандарти підготовки, які прийнято в провідних країнах світу", – звітує командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ Михайло Забродський.

У навчальному центрі кажуть, що на досягнутому не зупиняться – підвищуватимуть стандарти і поліпшуватимуть рівень кожного свого випускника.

Оксана Трокоз Олександр Мельнічук, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Потужний десант: як тренується в АТО підрозділ, сформований за зразками НАТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Час можливостей" про результати реформи децентралізації на Донбасі – відео
Наступний матеріал
Антикорупційні ГО в Україні займаються тим, чим мала би держава – Солонтай

Полторак: Наші спецпризначенці показали один з найкращих результатів на міжнародних змаганнях

Під вибухи, по шию у воді та багнюці: як проходить іспит морпіхів

На урочистості приїхали з "нулів": славетна 93-тя ОМБр відзначила річницю створення

Combined Resolve X: ЗС України, США та Румунії відпрацювали відбиття атаки противника

Масштабні навчання Combined Resolve Х у Німеччині: як себе показали українські десантники і танкісти

Combined Resolve X: підрозділ ЗСУ здійснив марш та влаштував засідку – фотогалерея