У Дніпрі невикористані бюлетені погасили сокирою
У Дніпрі невикористані бюлетені погасили сокирою Facebook / ОПОРА Дніпро

Виборчий креатив: у мережі з'явилося відео, як у Дніпрі невикористані бюлетені гасили сокирою

Читайте по-русски
Зазвичай правий нижній кут бюлетеня відрізають ножицями

У Дніпрі, на одній із виборчих дільниць, невикористані виборчі бюлетені погасили сокирою. Відео, на якому видно, як члени комісії використовують сокиру, опублікувала у Facebook Громадянська мережа "ОПОРА".

Згідно із законом, погасити невикористаний виборчий бюлетень потрібно шляхом відокремлення правого нижнього кута. "Зазвичай їх відрізали ножицями", – йдеться у повідомленні.

Насмішило користувачів і відео на виборчій дільниці в Києві. 

В столиці на виборчій дільниці для голосування на виборах у Верховну Раду жінка влаштувала справжнє шоу, тому що забула вдома паспорт. Члени комісії категорично відмовлялися видати їй бюлетені без документа, тому вона голосно закричала, зігнулася, приклавшись до столу, а потім з криком відкинулася назад, впала на підлогу і прикинулася мертвою, пише "Главред".

Життю жінки нічого не загрожує. А у мережі вже жартують над акторськими здібностями виборниці, запропонувавши зробити такий флешмоб по всій країні.

"Оскар їй!", – написав користувач Святослав Вольський.

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. О 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів. Додамо, що нині ЦВК опрацювала вже більше 70% протоколів

Попередній матеріал
Як місії ОБСЄ, НАТО та Європарламенту оцінили перебіг виборів в Україні – включення
Наступний матеріал
"Перевищення радіації в 10 разів": у СБУ відзвітували про результати обшуків на "Арселор Міттал Кривий Рі
Loading...