Дві дівчини вчинили розправу над беззахисними кошенятами у Сумах
Дві дівчини вчинили розправу над беззахисними кошенятами у Сумах 5 канал

Втопили і зафільмували на телефон: у Сумах дві дівчини вчинили розправу над беззахисними кошенятами

Читайте по-русски
Якщо провину підлітків доведуть, їм може загрожувати до 8 років за ґратами

Розправу над беззахисними кошенятами вчинили дві дівчини в Сумах. Підлітки вкинули тварин до колодязя. Весь процес зафільмували на телефон, а відео виклали на своїй сторінці у соцмережі. Вчинок дівчат неабияк обурив захисників тварин. Активісти влаштували пікет під стінами училища, де навчалися подруги. Яке покарання чекає на неповнолітніх за їхні дії – далі в сюжеті.

Це відео на своїй спільній сторінці в соцмережі виклали 15-річні вихованки сумського училища будівництва та дизайну. Пост з'явився ввечері у середу. А вже наступного дня під стінами закладу, де навчаються дівчата, півтори сотні зоозахисників влаштували пікет.

В училищі розповідають: дівчата навчаються у закладі лише місяць.

Вікторія Ткаченко, заступник директора Сумського училища будівництва та дизайну, каже: "Це не нормально. Це нас усіх дуже вразило. Спочатку ми їх чекаємо до навчального закладу, їхніх батьків".

Обережно! У відео містяться кадри жорстокого поводження з тваринами

Одногрупниці дівчат розповідають: подружки завжди удвох, із іншими не спілкуються.

"Нелюди просто. Я вибачаюсь, але саме так. В мене просто нема слів. Такого ще не було. Я думаю, що з ними ніхто спілкуватися не буде", – каже одна з одногрупниць дівчат. 

Ми вирушили додому, де мешкає одна з дівчат, проте двері ніхто не відрив. Рушаємо в село, де живуть рідні другої дівчини. Це за 30 кілометрів від Сум. Саме тут підлітки і втопили кошенят. У селі живуть тітка та рідний брат дівчини. Журналістів хлопець зустрів лайкою, спілкуватися на камеру відмовився.

Біля колодязя, де дівчата втопили кошенят, працюють слідчі та комунальники.

Микола Гливенко, працівник підприємства з благоустрою, каже: "Нам дали завдання почистити колодязь".

За фактом жорстокого поводження з тваринами поліція відкрила кримінальне провадження.

"В присутності свого батька вона зізналася в тому, що на відео справді вона та її подруга. Також поліцейські встановили третю особу, яка саме фільмувала весь процес на відео", – говорить речниця Нацполіції в Сумській області Ельвіра Біганова.

Пояснити поліції, що саме підштовхнуло до такого вчинку, дівчата не змогли. Якщо провину підлітків доведуть, їм може загрожувати до 8 років за ґратами.

Олеся Боровик, Сумська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Аграрний комітет крадькома підтримав законопроєкт про ринок землі від "Слуг народу"
Наступний матеріал
Депутати ухвалили в першому читанні Держбюджет на наступний рік
Loading...