Почесне консульство Латвії у Слов'янську
Почесне консульство Латвії у Слов'янську Embassy of Latvia in Ukraine/ Посольство Латвії в Україні – Facebook

Вперше після початку війни європейські держави відкрили консульства на Донбасі

  Читайте по-русски
  Консульство Латвії стало шостою дипустановою в країні, у Литви – ще 15

  Латвія – перша європейська держава, яка після окупації відкрила почесне консульство на підкотрольній Україні частині Донеччині. Дипломатичну установу в Слов'янську очолив Олександр Павенко, мовиться на сторінці у Facebook посольства Латвії в Україні.

  "30 квітня 2021 року голова комітету закордонних справ Сейму Ріхардс Колс відкрив почесне консульство Латвії у місті Слов'янськ Донецької області. Почесним консулом Латвії призначений Олександр Павенко", – йдеться у повідомленні.

  Консульство Латвії у Слов'янську стало шостою дипустановою країни в Україні . Амбасади держави працюють ще у Львові, Чернігові, Одесі, Запоріжжі та Чернівцях.

  Того ж дня у Сєвєродонецьку Луганської області офіційно відкрилось Почесне консульство Литовської Республіки. Про це йдеться на сторінці у Facebook посольства країни.

  На урочистій церемонії відкриття Посол Литви в Україні Вальдемарас Сарапінас привітав уже  Робертаса Габуласа з початком роботи на посаді Почесного консула Литовської Республіки у Сєвєродонецьку. Це вже 15 почесне консульство Литовської Республіки в Україні.

  Як передавав 5.UA, до роковин кримського "референдуму" невідомі в Києві протролили дипломатів РФ.

  Попередній матеріал
  МАУП "заднім числом" додала матеріали Киви до наукових збірників – Bihus.Info
  Наступний матеріал
  Питання мільярдів гривень: Степанов затвердив наглядову раду "Медзакупівель"
  Loading...