Ілля Кива
Ілля Кива 5 канал

МАУП "заднім числом" додала матеріали Киви до наукових збірників – Bihus.Info

  Читайте по-русски
  Усі файли було завантажено на наступний день після розслідування про брехню в дисертації

  У наукових збірниках "заднім числом" опублікували матеріали новоспеченого кандидата наук Іллі Киви. Це з'ясували журналісти проєкту Bihus.Info.

  Міжрегіональна академія управління персоналом, де нардеп від ОПЗЖ проходив аспірантуру, опублікувала днями в себе на сайті збірники науково-практичних конференцій з матеріалами Киви – яких раніше не було.

  В Академії зробили це після того, як вийшло попереднє розслідування журналістів. У ньому Данило Мокрик з'ясував, що Кива додав до своєї дисертації вигадані матеріали науково-практичних конференцій. Проте в "оновлені версії" збірників матеріалів конференцій 2018 і 2019 – тепер є матеріали Киви.

  Усі ці файли було завантажено саме 27 квітня, тобто наступного дня після публікації попереднього розслідування, що видно із властивостей самих файлів.

  У мережі й досі є попередні варіанти збірок конференцій – з меншою кількістю сторінок і без матеріалів Киви. Їх можна подивитися, наприклад, за посиланням.

  Нагадаємо, 26 квітня 2021 року в державному Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості відбувався захист кандидатської дисертації Іллі Киви. Журналістів туди пускали не всіх, лише за списками. При цьому перевагу надавали представниками медведчуківських ЗМІ. Кива прийшов з охоронцями, яких назвав "аспірантами й студентами", а представників ЗМІ обізвав лайливими словами. Крім того, ЗМІ написали, що на захисті Кива уникав запитань членів комісії, однак їх це зовсім не бентежило, а навпаки – веселило.

  Як відомо, суспільство обурилося тим, що Кива став кандидатом наук. У соцмережах українці пишуть, що тепер соромно вказувати свій ступінь доктора наук у резюме. Уже кілька науковців в Україні на знак протесту спалили свої дипломи кандидата наук.

  Попередній матеріал
  Доба в ООС: окупанти з безпілотника скинули гранату, поранено українського воїна
  Наступний матеріал
  Вперше після початку війни європейські держави відкрили консульства на Донбасі
  Loading...

  Ексклюзивне інтерв'ю Предстоятеля ПЦУ Епіфанія, наукові досягнення Киви і тарифи – "Підсумки тижня"

  Скандальна дисертація Киви: результати кандидатської нардепа впровадять у діяльність одного з комітетів ВР

  Чим закінчиться дипвійна з Росією, як Зеленський знову дивитиметься в очі Путіну – "Дійові особи"

  Якщо довго вдивлятися у прірву, то Кива подивиться на тебе – "Час Ч + Афтепаті на хаті"

  Кива додав до дисертації підроблені довідки, а також, імовірно, збрехав про участь у конференціях – Bihus.Info

  Скандальний захист кандидатської Іллі Киви: які можливості відкриває для нардепа науковий ступінь