5 канал

"Вірно служити українському народові": нові Луцькі патрульні склали присягу

Серед 46 полісменів, які поповнили ряди патрульних – вісім жінок

Півсотні нових копів Луцька склали присягу на вірність українському народу – минуло вже два роки відтоді, як уперше на вулиці обласного центру вийшла патрульна поліція. Тож за цей час частина інспекторів звільнилася, багатьох перевели в інші міста.

Для Миколи Миколайовича Януша цьогорічне 19 грудня – потрійне свято. Він відзначає 31-й день народження, складає присягу та святкує іменини. Святий Миколай – і на шевронах луцьких патрульних. Упевнений: "Ніколи не пізно йти на службу, робити людям щось добре, користь приносити державі, суспільству. Хто має це зробити, якщо не ми? Якщо боятися, сидіти вдома, ховатися – в мене діточки вдома і треба бути готовим. Нас вчили, готували до різних ситуацій".

Протягом чотирьох місяців Микола разом із чотирма десятками інших новобранців проходив інтенсивні тренування в центрі підготовки поліцейських. "Емоції переповнюють, я дуже задоволений, я хотів сюди потрапити і таки потрапив… Зрозуміло, що 100% підготовленості не може бути після навчання, але я думаю, що більш-менш ми до зміни підготовлені", – розповідає поліцейський Вадим Обешук.

Батько патрульного, Юрій Обешук, пишається своїм 21-річним сином. Каже, на плечі Вадима лягає велика відповідальність: "Дорослий уже чоловік. Повинні підтримати, він також ще в інституті вчиться. Радіємо. Сподіваємося, що все буде добре, служба проходитиме якнайкраще".

Серед 46 полісменів, які поповнили ряди патрульних – вісім жінок. У новій формі, підтягнуті й упевнені в своїх силах, інспектори вишикувалися для складання присяги. За два роки, відколи в Луцьку стартувала нова патрульна поліція, частина інспекторів звільнилася, багатьох перевели в інші підрозділи. Досі в місті працює лише чотири екіпажі з перших 12. Після урочистостей новобранці одразу виходять на своє перше чергування.

"Буде підготовка, ми їм інструктаж проведемо. Потім вони поїдуть, приведуть себе в порядок, повечеряють і сьогодні ввечері перші 12 поліцейських вже заступають разом з ротою, за якою вони закріплені", – звітує начальник патрульної поліції Луцька Олександр Вовченко.

Через два місяці на вулиці міста має вийти ще півсотні патрульних, які вже проходять підготовку в навчальному центрі.

Олег Ткачук, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Випускники Військової академії Одеси отримали омріяні погони – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Солодкий рекорд: в Одесі створили найбільшу пряникову інсталяцію
Наступний матеріал
Значні втрати на фронті: від нічних обстрілів загинули двоє бійців, ще шестеро – поранені
Loading...