ООН

В ООН почався збір коштів для допомоги жителям Донбасу

У Фонді народонаселення заявили, що на продовження роботи в Україні необхідно зібрати $3,3 млн

Правозахисники ООН стурбовані сплеском сексуального насильства над жінками та дівчатами, які проживають у зонах конфлікту на сході України. Про це повідомляється на сайті Фонду народонаселення ООН.

"Мобільні бригади ООН допомагають їм впоратися з фізичними та психологічними травмами, а також вживають усіх заходів для запобігання подібних злодіянь. Однак через брак фінансування менш ніж через місяць постраждалі можуть позбутися соціально-психологічної та медичної допомоги", – йдеться в повідомленні.

"Висока концентрація військових і воєнізованих груп, потоки зброї, слабкість правоохоронних органів і безкарність злочинців – все це призвело до зростання небезпеки насильства щодо жінок і дівчат-підлітків", – сказано в повідомленні.

У Фонді народонаселення заявили, що на продовження роботи в Україні необхідно зібрати $3,3 млн.

Кошти планується скерувати також на "створення притулків для постраждалих від насильства, забезпечення доступу жінок і дівчаток-підлітків до послуг з охорони сексуального і репродуктивного здоров'я".

Як повідомляв 5.UA, раніше українська делегація зверталася до країн-членів ООН із закликом поширити відповідні мандати на вирішення проблем сексуального насильства в тимчасово окупованих Росією регіонах.

Попередній матеріал
Заслужений журналіст України Микола Шлапак помер під час відрядження в АТО
Наступний матеріал
"Гіацинт-Б", танк та БМП: окупанти обстрілюють позиції сил АТО вздовж усієї лінії розмежування – ГУР

ВР ухвалила за основу законопроект щодо запобігання домашнього насильства

"Я не боюсь діяти": У Києві прошла акція проти сексуального насильства

#яНеБоюсьСказати: У Facebook стартував флешмоб проти замовчування насильства