Терористи у Донецьку захопили будівлі заводу і комунального підприємства 24daily.net

В окупованому Донецьку оголосили перший "призов"

  Читайте по-русски
  Так званий призов має тривати з 1 квітня по 15 липня 2021 року

  Ватажок бойовиків "ДНР" Денис Пушилін оголосив перший "призов на військову службу". Про це повідомляє новинне агентство бойовиків з посиланням на "указ" Пушиліна, пише "Українська правда".

  Так званий призов має тривати з 1 квітня по 15 липня 2021 року, чекають там "громадян 1994-2003 років народження, які не перебувають у запасі і які підлягають відповідно до закону... "Про військовий обов'язок і військову службу" призову на військову службу"".

  Згідно з "указом", на проходження служби до лав так званої народної міліції на термін 6 місяців повинні направити 200 призовників.

  Місцевій владі бойовиків спільно з Військовим комісаріатом бойовиків доручили провести заходи щодо призову, а "МОЗ" – визначити перелік медустанов для організації стаціонарного і амбулаторного обстеження призовників.

  За інформацією головнокомандувача Збройних сил Руслана Хомчака, останнім часом під виглядом підготовки до майбутніх військових навчань "Запад 2021" Росія стягує війська до кордону з Україною – у Брянську і Воронежську області РФ та до окупованого Криму. 

  Як повідомляв 5.UA, станом на 30 березня вздовж державного кордону України розташувалися 28 батальйонних тактичних груп Збройних сил Російської Федерації, повідомив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

  Головне управління розвідки Міністерства оборони заявило, що Російська Федерація готова до широкомасштабних провокацій проти України.

  1 квітня президент Володимир Зеленський заявив, що так звана "гра м'язами" у форматі військових навчань і можливі провокації вздовж кордону є традиційною справою Російської Федерації, якою вона намагається створювати атмосферу загрози і тиску під час переговорів.

  Попередній матеріал
  У Львові біля лікарні вишикувалася черга швидких із COVID-хворими – фото
  Наступний матеріал
  В Україні зафіксували найбільший за 20 років відтік іноземних інвестицій
  Loading...

  В Україні з 1 квітня стартував весняний призов – скільки триватиме

  Стало відомо, скільки юнаків призвуть навесні в лави ЗСУ

  Зеленський підписав указ про призов на строкову службу у 2021 році – подробиці

  Бойовики на Донбасі почали призов "військовозобов'язаних"

  Росія як держава-окупант має припинити незаконний військовий призов у Криму – заява МЗС

  В Україні стартує осінній призов – де найбільше українців відправлять на службу