У 14-ти дніпровських навчальних закладах почали реалізацію проекту "Безпечна школа"
У 14-ти дніпровських навчальних закладах почали реалізацію проекту "Безпечна школа" 5 канал

В одній зі шкіл Дніпра перевірили автоматизовану систему безпеки – чи задоволені результом

Читайте по-русски
У 14-ти дніпровських навчальних закладах почали реалізацію проекту "Безпечна школа"

Чи безпечна школа, перевіряла інспекція у Дніпрі. В полі зору, зокрема, охоронний відеонагляд, протипожежна сигналізація та автоматизована система безпеки. Перевірка виникла внаслідок батьківських суперечок – чи насправді автоматизовані системи на сторожі безпеки дітей, а не навпаки. Наталія Світлова супроводжувала інспекцію.

У школі №13 відпрацьовують умовну пожежу. Понад півтисячі учнів мають евакуюватися протягом трьох хвилин. На вході встановлені турнікети. Але щойно лунає сигнал тривоги, вони автоматично опускаються.

Єгор Худий, начальник відділу КП "Безпечна інноваційна освіта" міськради Дніпра, сказав: "Це система "антипаніка", яка в разі спрацювання не дозволить створити натовп".

У 14-ти дніпровських навчальних закладах почали реалізацію проекту "Безпечна школа". Передбачено, що їх обладнають автоматизованими протипожежними системами, турнікетами та камерами відеоспостереження. За всіма шкільними камерами можуть стежити і правоохоронці.

"Ця вся будівля під охороною, тобто ми виключаємо факт крадіжки (багато людей, які зламують). Тепер це все під пультом, під охороною", – каже Андрій Калашников, директор КП "Безпечна інноваційна освіта" міської ради Дніпра.

У навчальному закладі, який уже повністю обладнаний за програмою "Безпечна школа", результатами задоволені. Адже клопіт про безпеку дітей тепер не їхній.

"Діти не можуть так вийти або зникнути – це дуже великі переваги, це впевненість батьків, що тут із дитиною все буде добре і нічого з нею не трапиться", – каже Яна Сазанська, директор школи №76.

Проте батькам тепер треба прилаштовуватися до нової системи.

Марина Щербина, мати учня, каже: "Ну не дуже зручно забрати дитину, треба звертатись, щоб погукали з другого поверху – це не дуже зручно".

Першими результатами інспектори залишилися задоволені. Тож вирішили продовжити реалізацію проекту ще у 17-ти закладах міста. З міського бюджету на ці потреби виділили 13 млн гривень. Загалом же у Дніпрі понад півтори сотні шкіл.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, "5 канал"

Попередній матеріал
Сотні росіян та тисячі кубинців: Помпео розповів про структуру безпеки Венесуели
Наступний матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують у Міноборони – відео
Loading...