Петро Порошенко на Прикарпатті
Петро Порошенко на Прикарпатті eurosolidarity.org

Україна має негайно звернутися до ЄС та НАТО, щоб у районах повені задіяли програми цивільного захисту – Порошенко

  Читайте по-русски
  Попри зливу, на зустріч з Петром Порошенком прийшло дуже багато людей

  Влада має негайно звернутися до Європейського Союзу та НАТО, щоб були задіяні спеціальні програми цивільного захисту у тих районах України, які потерпають від наслідків руйнівної повені. 

  Про це п’ятий Президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко заявив під час зустрічі із мешканцями села Білі Ослави в Івано-Франківській області. 

  Команда Порошенка привезла у райони стихійного лиха генератори та помпи для відкачування води, а також ознайомилася з масштабами руйнувань, щоб скласти план подальших дій. 

  Попри зливу, на зустріч з Петром Порошенком прийшло дуже багато людей. Місцева вчителька Леся Бойко попросила "Європейську Солідарніст" проконтролювати, як влада розподілятиме фінансову допомогу, виділену на подолання наслідків стихії.

  "Я – пластунка,  вчителька місцевої школи Леся Бойко. Нещодавно пан Зеленський оголосив, що на Захід України  буде виділено дуже багато коштів. Так самої казали, що ЄС для нас виділять, я чула, що казали – й Америка. Чи може ваша партія  проконтролювати ці кошти? Бо щось чує моє серце, що більша частина не дійде до таких, як ми", – зауважила вчителька. 

  "Ми приїхали не з порожніми руками і не просто "поговорити". Ми приїхали для того, щоб допомогти людям світлом, допомогти відкачати воду. Допомогти там, де ми можемо, в тому числі і будівельними матеріалами та технікою. Якщо влада чекає – ми вже тут. Ми як опозиція будемо тиснути на владу і контролювати. Це – наша функція. Я вам обіцяю тут, на Прикарпатті – зубами вигриземо. Не дамо вкрасти жодної копійки з коштів, які мали йти в тому числі на вашу підтримку", – зазначив Петро Порошенко. 

  П'ятий президент закликав громадян України об'єднатися і допомогти жителям Прикарпаття, які постраждали від повені.

  "Я закликаю всіх українців: пліч-о-пліч допоможіть Прикарпаттю. Я сьогодні не буду жорстко критикувати владу за неефективні дії тут, в Прикарпатті. Розберемося пізніше. Але ми маємо звернутися до сусідніх країн, бо в Прикарпатті біда. Звернутися до ЄС, бо є спеціальна програма цивільного захисту, яка дає ефективну відповідь протягом лічених годин. Вони сьогодні мають бути тут, у нас, в Прикарпатті. Звернутися до НАТО, бо нова програма розширених можливостей дозволяє, щоб сили цивільної оборони були тут і допомогли відновити мости, дороги, захистити дамби. Захистити людей. І ми будемо робити це або самі, або з владою, але в першу чергу треба допомогти людям", – наголосив Порошенко.  

  Команда Петра Порошенка побувала у селі Чорний Потік, яке фактично опинилося відрізаним від цивілізації. У село спецтехнікою доставили дизель-генератори та мотопомпи. Також Фонд Порошенка профінансував оплату важкої будівельної техніки для відновлення дороги та ліній електропередач. 

  Нагадаємо, допомогу від Порошенка передали і мешканцям Галича. 

  Попередній матеріал
  У Північній Європі зафіксували підвищення рівня радіації – джерелом може бути АЕС у Росії
  Наступний матеріал
  "Гоу в державу, я створив": в Україні презентували "Просту Конституцію" для дітей
  Loading...

  Петро Порошенко привіз на Прикарпаття допомогу постраждалим від повені

  День кримськотатарського прапора: Порошенко подякував за невпинну боротьбу та привітав патріотів

  Президент не повинен призначати винних: Порошенко пояснив, чому ніхто не вірить у розслідування справи Шеремета

  В очах Путіна я бачив ненависть до українців, а не бажання миру – Порошенко

  Як суддя Вовк, який судить Порошенка, "заступався" за Зеленського і виправдав прослуховування активістів

  "Зе-економія": на справи проти Порошенка влада витратила 60 млн – блогер