Розведення сил у Золотому
Розведення сил у Золотому 5 канал

У Золотому стартував другий етап розведення сил – розмінування і демонтаж фортифікацій

Читайте по-русски
Раніше повідомляли, що на місці скасують "жовтий" режим, утім рівень безпеки залишиться таким по всій лінії розмежування

У Золотому стартував другий етап розведення сил і засобів. Йдеться про початок розмінування територій і демонтаж фортифікаційних споруд. Про це "5 каналу" повідомили у пресцентрі ООС.

Згідно із планом, розмінування триватиме до 9 листопада, а демонтаж фортифікаційних споруд – до 25 листопада. Після цього, роботу мають зафіксувати та підтвердити у СММ ОБСЄ.

"Згідно із графіком у Золотому триває технічне обстеження, розмінування доріг та узбіч, очистка місцевості – забрудненої вибухонебезпечними предметами, та синхронний і дзеркальний демонтаж фортифікаційних споруд та інших об'єктів військового призначення. Розмінування триватиме до 9 листопада, а демонтаж до 25-го. Далі має бути верифікація СММ ОБСЄ цих проведених засобів. Вони мають підтвердити і з нашого боку, і з того боку, і опублікувати у своєму звіті", – зазначив представник пресцентру штабу операції Об'єднаних сил Олександр Штупун.

Напередодні журналістам вперше продемонстрували ділянку, на якій відбулося розведення сторін. Згідно з Мінськими угодами, українські захисники відійшли у тил, а село Катеринівка опинилося в "сірій зоні". Тепер там патрулюють поліцейські, армійці ж тим часом облаштовують нову лінію оборони, за кілометр від попередньої.

Раніше також повідомляли, що у Золотому скасують "жовтий" режим, утім як повідомили "5 каналу" в штабі ООС, рівень безпеки залишиться таким по всій лінії розмежування. Зазначимо, що в цей період усі мешканці мають носити з собою документи, що посвідчують особу. Військовослужбовці та правоохоронці мають право їх перевіряти і у разі відсутності можуть затримати людину. Крім того, можуть перевіряти особисті речі, транспортні засоби, заходити в житлові приміщення та будівлі підприємств і організацій.

Попередній матеріал
Нардеп Кива публічно пригрозив "відрізати голову" незнайомцю через запитання про охорону – відео
Наступний матеріал
"До кінотеатру з усіма": як в Україні адаптують фільми для людей з особливими потребами
Loading...